Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 44

12726.

Rufpreis:
1 600 HUF

Thaly Kálmán: II. Rákóczi Ferenc ifjúsága 1676-1701. Történeti tanulmány. Pozsony, 1881, Stampfel Károly. Három rézmetszettel. Aranyozott gerincű, kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
12727.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

TAKÁTS Sándor: Rajzok a török világból. II. köt. Bp. 1915. MTA Könyvkiadó Váll. Uj folyam/ Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. Ex libris: Serföző László. Jó állapotú.
12728.

TAKÁTS Sándor: Rajzok a török világból. II. köt.
Bp. 1915. MTA Könyvkiadó Váll. Uj folyam/ Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. Ex libris: Serföző László. Jó állapotú.

Rufpreis:
3 000 HUF

12729.

Rufpreis:
1 000 HUF

Karsai Elek: Szálasi naplója. A nyilasmozgalom a II. világháború idején. Budapest, 1978, Kossuth. Kiadói karton kötésben. Viseltes, javított gerinc ill fedőlap.
12730.

Rufpreis:
1 000 HUF

12731.

Rufpreis:
6 000 HUF

12732.

Rufpreis:
3 000 HUF

12733.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF