Kacziány Géza: Magyar vértanuk könyve. A szöveg képei a gróf Kreith Béla-féle 1848-49-i ereklye gyűjtemény és Kossuth- Muzeum képtárából valók. Budapest, 1906, Vass. Újrakötve, egészvászon kötésben.
Dr. Balogh Arthur: Politika. Bp., 1910, Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Félvászon kötés, lapok foltosak, grafitceruzás bejegyzésekkel, egyébként jó állapotban.
Hogy akar segíteni a Keresztény Párt a magyar gazdán és a magyar gazdaságon? (A Keresztény Gazdasági és Szociális Párt agrárprogramja.) Bp., 1932. Papírkötés, gerincnél levált, kopottas állapotban.
Károlyi László: A Nagy-Károlyi gróf Károlyi család összes jószágainak birtoklási története. 2. kötet. Bp., 1911. Franklin. 358 + 3 t. (2 leszármazási tábla, 1 térkép a birtokról). Aranyozott félbőr kötésben, foltos lapokkal.
Dolinay Gyula: Történelmi arcképcsarnok az ifjúság és a nép számára. Új kiadás. 300 képpel. Budapest, 1909, 'Otthon'-Nyomda. Dombornyomott, szecessziós, egészvászon kötésben. Jó állapotban
Hóman Bálint, Szekfű Gyula: Magyar Történet. I. Kötet. Budapest, 1936, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Fényképekkel, térképekkel illusztrálva. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. A fedőlap kisé viseletes, egyébként jó állapotú.