Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 44

Pongrátz Gergely: Corvin köz-1956. Bp., 1982, Pongrátz. Első kiadás! Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
12714.

Rufpreis:
1 400 HUF

12715.

Rufpreis:
6 000 HUF

Dr. Balogh Arthur: Politika. Bp., 1910, Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Félvászon kötés, lapok foltosak, grafitceruzás bejegyzésekkel, egyébként jó állapotban.
12716.

Rufpreis:
1 000 HUF
9

12717.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

12718.

Rufpreis:
1 000 HUF

12719.

Rufpreis:
1 200 HUF

Reiner Bertalan: Magyar kultur-képek. Bp., 1891, Szépirodalmi Könyvtár. Aranyozott gerincű félvászon kötés, aranyozott lapszélek, lapok néhol foltosak, egyébként jó állapotban.
12720.

Rufpreis:
1 200 HUF

Károlyi László: A Nagy-Károlyi gróf Károlyi család összes jószágainak birtoklási története. 2. kötet. Bp., 1911. Franklin. 358 + 3 t. (2 leszármazási tábla, 1 térkép a birtokról). Aranyozott félbőr kötésben, foltos lapokkal.
12721.

Károlyi László: A Nagy-Károlyi gróf Károlyi család összes jószágainak birtoklási története. 2. kötet.
Bp., 1911. Franklin. 358 + 3 t. (2 leszármazási tábla, 1 térkép a birtokról). Aranyozott félbőr kötésben, foltos lapokkal.

Rufpreis:
4 000 HUF

Révay József: Séták a római Magyarországon. 115 képpel és 2 térképpel. Bp. 1943. Franklin. 347 l. 24 t. Kiadói, aranyozott félvászon kötésben.
12722.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dolinay Gyula: Történelmi arcképcsarnok az ifjúság és a nép számára. Új kiadás. 300 képpel. Budapest, 1909, 'Otthon'-Nyomda. Dombornyomott, szecessziós, egészvászon kötésben. Jó állapotban
12723.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

12724.

Rufpreis:
1 000 HUF

12725.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF