Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 54

Bicskei Jenő: Síkmértan, A ponttól a kör területéig 158 kérdésben, 88 ábrával, segédkönyv példákkal megtanulásra. Második, javított kiadás. Bp., Műszaki Könyvtár Kiadóvállalata. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
12988.

Rufpreis:
800 HUF

Grész Leó (szerk.): Hertz és az elektromos hullámok. Harmincnégy ábrával. Technikai Zsebkönyvtár 16-18. szám. Budapest, Németh József Könyvkereskedése. Felvágatlan példány. Kiadói papír kötésben.
12989.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollós József, Pfeifer Ignác (szerk.) : A műveltség könyvtára - A technika vívmányai. Az utolsó száz évben. Második, Klupáthy Jenő szerkesztői közreműködésével átdolgozott kiadás. 574 szövegképpel, 50 műmelléklettel...  , Budapest, 1907, Athenaeum.  Szecessziós, aranyozott félbőr kötésben.
12990.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Alekxander Bernát, Lenhossék Mihály(szerk.) : A műveltség könyvtára - Az ember. Testi lelki élete egyéni és faji sajátságai. 470 szövegképpel és 36 műmelléklettel. Budapest, 1914, Athenaeum.  Szecessziós, aranyozott félbőr kötésben.
12991.

Rufpreis:
2 000 HUF

Cholnoky Jenő, Kövesligethy Radó (szerk.) : A műveltség könyvtára - A világegyetem. A föld és a csillagvilág fizikai tüneményeinek ismertetése. 379 szövegképpel és 73 műmelléklettel. Budapest, 1913, Athenaeum.  Szecessziós, aranyozott félbőr kötésben.
12992.

Rufpreis:
3 000 HUF

Entz Géza, Mágocsy-Dietz Sándor(szerk.) : A műveltség könyvtára - Az élők világa. Növény- és állatország szakférfiak közreműködésével szerkesztik - - 817 szövegképpel és 35 műnmelléklettel. Budapest, 1907, Athenaeum.  Szecessziós, aranyozott félbőr kötésben.
12993.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF