Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 54

12976.

Rufpreis:
800 HUF

Pólya Jenő: Az orvostudomány regénye. Bp., [1941], Béta. Félvászon kötésben, ceruzás jegyzetekkel, jó állapotban.
12977.

Rufpreis:
1 600 HUF

Weninger Antal: Orvos a lélekért. Bp., 1941, Vörösváry Kiadóvállalat. Félvászon kötésben, ceruzás jegyzetekkel, jó állapotban.
12978.

Rufpreis:
1 200 HUF

Weninger Antal: A gyógyítóművészet új irányai. Bp., 1941, Vörösváry Kiadóvállalat. Félvászon kötésben, ceruzás jegyzetekkel, jó állapotban.
12979.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kellner Dániel: A Nobel-díjas orvosok élete és munkássága. Bp., 1936, Szathmáryné Bánó Vilma Tudományos Könyvkiadó Vállalata. Papírkötésben, az elülső borító levált, egyébként jó állapotban, ceruzás jegyzetekkel, ex libris bejegyzéssel.
12980.

Rufpreis:
1 000 HUF

Collier, D. M. B.; Jacot, B. L.: Marconi, az éter varázslója. Bp., 1940, Singer és Wolfner. Ragasztott gerincű félvászon kötésben, jó állapotban.
12981.

Rufpreis:
1 000 HUF

12982.

Rufpreis:
2 000 HUF

12983.

Rufpreis:
2 000 HUF

12984.

Rufpreis:
1 800 HUF

Manual of Seamanship. Vol. II. London, 1923, His Majesty's Stationery Office. Sok képpel és illusztrációval. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
12985.

Rufpreis:
800 HUF

4 db természettudománnyal foglalkozó könyv: Garbedian, Haig Gordon: A természettudomány legújabb állomásai. Bp., 1937, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Vászonkötésben, jó állapotban; Lengyel Béla: Világhódító ipari anyagok. Bp., 1939, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Vászonkötésben, jó állapotban.; Miall, Stephen - Miall, Laurence Mackenzie: Anyag és élet. Bp., 1939, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Vászonkötésben, jó állapotban.; Sure, Barnett: Az élet intézői. Bp., 1940, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Vászonkötésben, jó állapotban.
12986.

Rufpreis:
2 000 HUF

4 db műszaki-mérnöki tematikájú könyv: Szegő Henrik: A vegytan és a vegyi ipar. Bp., 1923, Népszava Könyvkereskedés (Műszaki Könyvtár XXV.). Papírkötésben, az elülső borító részben elválik.; Komondy Zoltán: A hőenergiagazdálkodás alapelvei. Bp., 1942, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda (A Mérnöki Továbbképző Intézet kiadványai VII. 6.). Kicsit szakadt papírkötésben.; Vajda Ödön: A szűrés és a szűrőkészülékek. Bp., 1944, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda (A Mérnöki Továbbképző Intézet kiadványai V. 45.). Papírkötésben, jó állapotban.;  Vajda Ödön: Gőzfűtésű elgőzölögtetők. Bp., 1947, Egyetemi Nyomda (A Mérnöki Továbbképző Intézet kiadványai G. 30.). Kicsit szakadt papírkötésben.
12987.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF