Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 54

Dr. Bród Miksa: Gyógyszerek és gyógymódok. É.n. Az Élet és Egészség könyvtára. 48 p.
12950.

Rufpreis:
2 400 HUF

Melton, H. Keith: The ultimate spy book. London, 1996. Kiadói kartontált kötés, védőborítóval, rengeteg képpel illusztrált, kopottas állapotban / hardcover, demaged condition
12951.

Melton, H. Keith: The ultimate spy book. London, 1996. Kiadói kartontált kötés, védőborítóval, rengeteg képpel illusztrált, kopottas állapotban /
hardcover, demaged condition

Rufpreis:
8 000 HUF

Magyar László: Órások és óragyűjtők. Kis enciklopédiája Bp., 1984. Műszaki könyvkiadó. 234p. kis gerinchiba
12952.

Rufpreis:
1 800 HUF

Pabst B: Rádió hibakeresés. Bp., 1955. Műszaki.
12953.

Rufpreis:
1 200 HUF

12955.

Rufpreis:
1 600 HUF

Schaffer X. Ferenc: Általános geológia Bp., 1919. Magyar Természettudományi Társulat. Félvászon kötésben
12956.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jak-11 Ölyv, vadász-kiképző repülőgép leírása és különleges berendezései 2 kötetes leírás. Bp., 1951. Honvédelmi minisztérium.
12958.

Rufpreis:
3 000 HUF

12959.

Rufpreis:
2 000 HUF

12960.

Rufpreis:
2 000 HUF

Richard Baerwald: Okkultizmus és spiritizmus a természettudomány megvilágításában. Ford. Fülöp Zsigmond. Bp., é.n., Natura. Félvászon kötésben
12961.

Rufpreis:
1 200 HUF

Herbert Spencer: Essay de morale de science et d'esthétique par - - I Essais sur le progrés traduits de l'aglais par M. A. Burdeau. Paris, 1877, Librairie Germer Bailliére. Dombornyomott, félbőr kötésben, kopottas borítóval.
12962.

Rufpreis:
1 000 HUF

Littmann Imre: Sebészeti műtéttan. Egyetemi tankönyv. Budapest, 1953, Egészségügyi kiadó. Kiadói félvászon kötésben.
12963.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF