Bücher: Wissenschaft und Technik Zahl der Lose: 54
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
991597
12950
225
Books: Science and technology
Dr. Bród Miksa: Gyógyszerek és gyógymódok. É.n. Az Élet és Egészség könyvtára. 48 p.
988649
12951
225
Books: Science and technology
Melton, H. Keith: The ultimate spy book. London, 1996. Kiadói kartontált kötés, védőborítóval, rengeteg képpel illusztrált, kopottas állapotban / hardcover, demaged condition
994121
12952
225
Books: Science and technology
Magyar László: Órások és óragyűjtők. Kis enciklopédiája Bp., 1984. Műszaki könyvkiadó. 234p. kis gerinchiba 875194
12953
225
Books: Science and technology
Pabst B: Rádió hibakeresés. Bp., 1955. Műszaki.
837272
12955
225
Books: Science and technology
799359
12956
225
Books: Science and technology
Schaffer X. Ferenc: Általános geológia Bp., 1919. Magyar Természettudományi Társulat. Félvászon kötésben
992759
12958
225
Books: Science and technology
Jak-11 Ölyv, vadász-kiképző repülőgép leírása és különleges berendezései 2 kötetes leírás. Bp., 1951. Honvédelmi minisztérium. 956165
12959
225
Books: Science and technology
987555
12960
225
Books: Science and technology
994863
12961
225
Books: Science and technology
Richard Baerwald: Okkultizmus és spiritizmus a természettudomány megvilágításában. Ford. Fülöp Zsigmond. Bp., é.n., Natura. Félvászon kötésben 987548
12962
225
Books: Science and technology
Herbert Spencer: Essay de morale de science et d'esthétique par - - I Essais sur le progrés traduits de l'aglais par M. A. Burdeau. Paris, 1877, Librairie Germer Bailliére. Dombornyomott, félbőr kötésben, kopottas borítóval. 990108
12963
225
900
Books: Science and technology
Littmann Imre: Sebészeti műtéttan. Egyetemi tankönyv. Budapest, 1953, Egészségügyi kiadó. Kiadói félvászon kötésben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF