Bücher: Religion

Zahl der Lose: 23

13066.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

13067.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

13068.

Gerely József: A Miatyánk könyve

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

13069.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Gergely József: A Miatyánk könyve. A képeket festette Kresz J. de Mecina. A keresztrajzokat készítette Dörre Tivadar. Fába metszette Morelli Gusztáv. Bp., 1902, Egyházy Ágoston és Társa. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, gerincnél kissé szakadt, belül a lapok foltosak, kissé kopott állapotban, 39x52 cm
13070.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

13071.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

13072.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

13073.

Rufpreis:
10 000 HUF

13074.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Prohászka Ottokár Összegyűjtött munkái I., III., IV., V., VIII., X., XI., XII., XIII. és XVI. kötete: Isten és a világ. Missziós levelek; Föld és ég. Kutatások a geológia és theológia érintkező pontjai körül. 1-2. köt.; A diadalmas világnézet; Magasságok felé; Korunk lelke; Kultúra és terror. A társadalmi kérdés; Ünnepnapok. Emlékezések; Élet igéi. Beszédek; Utak és állomások. Bp., 1927-1928, Szent István Társulat. Kopottas gerincű, aranyozott vászonkötésben, kötetenként változó, de nagyrészt jó állapotban.
13076.

Rufpreis:
4 000 HUF

Nieremberg, Juan Eusebio SJ.: Adoratione in spiritu et veritate libri quatuor. Tyrnaviae, 1663, (Typis Academicis, excudebat Melchior). Korabeli bőrkötésben, gerincén erősen sérült, az első kb. 50 oldalon ázásnyomok láthatók, egyébként jó állapotú /  Leather binding, damage on spine and water stains on the first 50 pages, otherwise good condition
13077.

Nieremberg, Juan Eusebio SJ.: Adoratione in spiritu et veritate libri quatuor. Tyrnaviae, 1663, (Typis Academicis, excudebat Melchior). Korabeli bőrkötésben, gerincén erősen sérült, az első kb. 50 oldalon ázásnyomok láthatók, egyébként jó állapotú /
Leather binding, damage on spine and water stains on the first 50 pages, otherwise good condition

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Bulffer, Gervasius OSB: Negotiator evangelicus, das ist: Evangelischer Kaufmann ... oder Kurze Predigen. Pars dominicalis. Dritter Jahrgang. Ausburg, 1759, Verlag den Johann Baptista Burckhard. Kopottas gerincű aranyozott bőrkötésben, egyébként jó állapotban.
13078.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF