Klasszikus Arany Biblia. Az üdvnek ó- és új-szövetségi történelme rendszeres előadásban. Lipcse - Bp. 1897 Pallas, Irta (összeáll.) Dedek Crescens Lajos és Hock János. Előszóval ell. Vaszary Kolos és Császka György. I. II. kötet Festett, aranyozott, kiadói egészvászon-kötésben, körül aranyozott élmetszéssel. Igényesen restaurált, szép állapotban
Gerely József: A Miatyánk könyve A képeket festette Krzesz J. de Mecina. A keretrajzokat készítette Dörre Tivadar. Fába metszette Morelli Gusztáv. Bp., 1902. Egyházy Ágoston és Társa. 18 sztl. lev. (ebből 7 képtábla, feliratozott hártyapapírral.) Folio. Kiadói, aranyozott, dombornyomásos egészvászon kötésben. Dekoratív díszalbum. (gerincén hibákkal, belül szép állapotban). Ritka! 40x52 cm
Biblia. Szent Biblia, azaz Istennek Ó és Új Testamentomában foglaltatott egész Szent Írás. Magyar nyelvre fordíttatott Károli Gáspár által. azaz Istennek Ó és Új Testamentomában foglaltatott egész Szent Írás. Magyar nyelvre fordíttatott Károli Gáspár által. Kőszeg, 1842. Reichard Károly. Korabeli egészbőr-kötésben. Fedőlap kopottas, egyébként jó állapotú.
Gergely József: A Miatyánk könyve. A képeket festette Kresz J. de Mecina. A keresztrajzokat készítette Dörre Tivadar. Fába metszette Morelli Gusztáv. Bp., 1902, Egyházy Ágoston és Társa. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, gerincnél kissé szakadt, belül a lapok foltosak, kissé kopott állapotban, 39x52 cm
Christiani Stockii Clavis linguae sanctae novi testamenti aditum aperiens, vocum significationes tum generales, tum speciales ordine concinno exhibens, tam Tironum, quam homiletices et exegeseos cultorum studiis apprime inserviens, ac subinde concordantiarum vicem supplens, cum indice vocum. Editio altera, priori in singulis fere paginis auctior et emendatior. Ienae, apud Ioh. Felicem Bielckium, 1730. Kiadói egészbőr kötés, színezett lapszélek, kopottas állapotban / in full leather binding
Gesenius, Wilhelm: Neues hebräisch-deutsches Handwörterbuch über das Alte Testament. Zweyte verbesserte vermehrte und mit einem Register versehene Auflage. Leipzig, 1823. bey Friedrich Christian Wilhelm Vogel. Korabeli félbőr kötésben, kis hibákkal. / In half leather binding
G. J. Zollikofers Predigten, nach seinem Tode herausgegeben. II. III. VI. Bände. Frankfurt und Leipzig 1793. Néhol sérült papírkötésben / in somewhat damaged paper-binding
Prohászka Ottokár Összegyűjtött munkái I., III., IV., V., VIII., X., XI., XII., XIII. és XVI. kötete: Isten és a világ. Missziós levelek; Föld és ég. Kutatások a geológia és theológia érintkező pontjai körül. 1-2. köt.; A diadalmas világnézet; Magasságok felé; Korunk lelke; Kultúra és terror. A társadalmi kérdés; Ünnepnapok. Emlékezések; Élet igéi. Beszédek; Utak és állomások. Bp., 1927-1928, Szent István Társulat. Kopottas gerincű, aranyozott vászonkötésben, kötetenként változó, de nagyrészt jó állapotban.
Nieremberg, Juan Eusebio SJ.: Adoratione in spiritu et veritate libri quatuor. Tyrnaviae, 1663, (Typis Academicis, excudebat Melchior). Korabeli bőrkötésben, gerincén erősen sérült, az első kb. 50 oldalon ázásnyomok láthatók, egyébként jó állapotú / Leather binding, damage on spine and water stains on the first 50 pages, otherwise good condition
Bulffer, Gervasius OSB: Negotiator evangelicus, das ist: Evangelischer Kaufmann ... oder Kurze Predigen. Pars dominicalis. Dritter Jahrgang. Ausburg, 1759, Verlag den Johann Baptista Burckhard. Kopottas gerincű aranyozott bőrkötésben, egyébként jó állapotban.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.