Bücher: Religion

Zahl der Lose: 23

Adprobatio (Imakönyv). (Győd, 1774, Landerer Heckenast) Újrakötött, javított példány. Egészvászon kötésben.
13079.

Rufpreis:
12 000 HUF

13080.

Rufpreis:
5 000 HUF

13081.

Rufpreis:
5 000 HUF

13082.

Rufpreis:
6 000 HUF

13083.

Leather binding with raised bands, engraved frontispiece, in good condition

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

13084.

Rufpreis:
1 000 HUF

Patai József: Föltámadó szentföld. Százötven Palesztina képpel. Budapest, é.n., Korvin Testvérek. Múlt és Jövő. Aranyozott. illusztrált kiadói papír kötésben. Gerinc javított, fedőlap kissé viseletes.
13085.

Rufpreis:
3 000 HUF

Veress Endre: Carillo Alfonz jezsuita-atya levelezése és iratai (1591-1618). Magyar Történelmi Emlékek(Monumenta Hungariae Historica) IV. kötet. Bp., 1943, MTA. Félvászon kötés, jó állapotban.
13086.

Rufpreis:
1 000 HUF

13087.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hiszek egy Istenben. Imakönyv róm. kath. hívők számára. Legszebb imák és énekek gyűjteménye. Bp., 1929, Kevelaer Jansen Károly. Kiadói gyöngyházhoz hasonlító kötésben, fém csattal, benne régi szentképekkel, színezett lapszélekkel, kopottas állapotban.
13088.

Rufpreis:
1 000 HUF

13089.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF