Calvesi, Maurizio (szerk.): Utazás az olasz művészetben 1950-1980. Száz mű. A Farnesina kortárs olasz művészeti gyűjtemény anyagából. Kritikai tanulmányok: Maurizio Calvesi, Marisa Vescovo, Lorenzo Canova. Budapest, é.n., Ministero degli Affari Esteri. Színes, illusztrált kiadói papír kötésben.
Kolozsvár THJ. Szab. Kir. Város. Erdélyi zene- és színművészeti kiállítás. 1941.nov.9-30. Fedőlapot Varga Mátyás metszette fába. Illusztrált kiadói papír kötésben.
Vasarely Victor: Színes város. A művészet hétköznapi életünkben. Budapest, 1983, Gondolat. Fényképekkel illusztrált kiadvány. Színes, kiadói papír kötésben.
La mostra del Tintoretto. Catalogo delle opere. Venezia CA' Pesaro 1937 XV. Biai Foglein István tulajdonosi aláírással. Aranyozott vászon kötésben. Gerincnél kívül és hátul elvált.