Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 31

Pogány Ö. Gábor: A magyar festészet forradalmárai. é.n. Officina. Nagyon sok képes illusztrációval. Félvászon kötésben, korának megfelelő állapotú.
13042.

Rufpreis:
2 000 HUF

13043.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zima Szabolcs (szerk.): Giorgio Vasari: A legkiválóbb festők, szobrászok és építészek élete. Debrecen, é.n., Tóth Könyvkereskedés és és Kiadó Kft. Tele színes illusztrációkkal. Színes, illusztrált, kiadói karton kötésben.
13044.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sümegi György: Szalay Lajos "Egyetlen dimenziónk a jelen" Festő-és rajzolóművész levelezéséből. Budapest, 2009, Miskolci Galéria - L'Hartmattan. Szerzői ajánlásssal, aláírással. Illusztrált, kiadói papír kötésben, jó állapotban.
13045.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vitéz Nagy Zoltán dr.: Új magyar művészet. Száz év szobrászata és festészete. 54 szövegközti kép, 24 színes tábla, 116 egyszínű tábla. Sérült, kiadói egészvászon kötésben.
13046.

Rufpreis:
2 000 HUF

Miklóssy Gábor: Az akt. Nudul. Kolzsvár, Cluj, 2005, Grafycolor. A szerző ajánlásával és aláírásával. Színes, illusztrált kiadói papír kötésben. jó állapotban.
13047.

Rufpreis:
1 000 HUF

Don Péter, Pogány Gábor: Magyar szoborkészítők jelzéstára. Bp., 2003, Auktor Könyvkiadó. Kartonált papírkötésben, új állapotban.
13048.

Rufpreis:
1 400 HUF

Sérullaz Maurice: Az impresszionizmus enciklopédiája Georges pillement, Bertrand Marret, Francois Duret-Robert közreműködésével. Békéscsaba, 1983, Corvina. Sok képpel illusztrált kiadvány. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Fedőborító kissé kopottas, egyébként, jó állapotú.
13049.

Rufpreis:
1 000 HUF

13050.

Rufpreis:
1 000 HUF

Művészet dióhéjban ötven remekmű alapján. Összeáll. az I: C: E: M. oktatói kollektívája, ford.: Havas Lujza. Bp., 1976, Corvina. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
13051.

Rufpreis:
1 000 HUF

13052.

Rufpreis:
1 800 HUF

Zichy Mihály élete, művészete és alkotásai. A Pesti Napló ajándéka. 18 szövegképpel és negyven műmelléklettel. Bp., 1902, Athenaeum. Könyvtári félvászon kötésben.
13053.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF