Zima Szabolcs (szerk.): Giorgio Vasari: A legkiválóbb festők, szobrászok és építészek élete. Debrecen, é.n., Tóth Könyvkereskedés és és Kiadó Kft. Tele színes illusztrációkkal. Színes, illusztrált, kiadói karton kötésben.
Vitéz Nagy Zoltán dr.: Új magyar művészet. Száz év szobrászata és festészete. 54 szövegközti kép, 24 színes tábla, 116 egyszínű tábla. Sérült, kiadói egészvászon kötésben.
Miklóssy Gábor: Az akt. Nudul. Kolzsvár, Cluj, 2005, Grafycolor. A szerző ajánlásával és aláírásával. Színes, illusztrált kiadói papír kötésben. jó állapotban.
Művészet dióhéjban ötven remekmű alapján. Összeáll. az I: C: E: M. oktatói kollektívája, ford.: Havas Lujza. Bp., 1976, Corvina. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Zichy Mihály élete, művészete és alkotásai. A Pesti Napló ajándéka. 18 szövegképpel és negyven műmelléklettel. Bp., 1902, Athenaeum. Könyvtári félvászon kötésben.