Porzellan Zahl der Lose: 100
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
960854
11142
222
Meisseni porcelán mokkás csésze + csészealj, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, kopott aranyozással, d: 7, ill. 14 cm
926711
11143
222
Apulum süteményes készlet, nagy tányér sérült, matricás, jelzett 926483
11144
222
Colditz süteményes tányér (6db) , matricás, jelzett, hibátlan, d:19 cm 961977
11145
222
Wagner Apel Bertram szerelmes pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7,5 cm, h:7 cm 887867
11146
222
Victoria japán életképes dísztál, matricás, jelzett, hibátlan, d:24 cm
854238
11147
222
Új, bontatlan Luminarc Lotusia 19 darabos étkészlet / Brand new set of plates 832767
11148
222
100
772325
11149
222
2200
Ludwigsburg tálka készlet, jelzett, kézzel festett, hibátlan, d:7,5 cm (6×), d:18 cm 896964
11150
222
965430
11151
222
15000
Régi gazdagon díszített, aranyozott nagyméretű kínai porcelán teáskanna, jelzett, d: 16 cm, m: 17 cm
958916
11152
222
Jelzett orosz néptáncosok, kézzel festett, apró lepattanással, m:17 cm, h:25 cm
918804
11153
222
100
Kézzel festett sorszámozott jelzés nélküli porcelán kínai halász figura / Handpainted numbered chinaware fisherman figure 12cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF