Porzellan

Zahl der Lose: 100

Meisseni porcelán mokkás csésze + csészealj, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, kopott aranyozással, d: 7, ill. 14 cm
11142.

Rufpreis:
8 000 HUF

Apulum süteményes készlet, nagy tányér sérült, matricás, jelzett
11143.

Rufpreis:
1 000 HUF

Colditz süteményes tányér (6db) , matricás, jelzett, hibátlan, d:19 cm
11144.

Rufpreis:
800 HUF

Wagner Apel Bertram szerelmes pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7,5 cm, h:7 cm
11145.

Rufpreis:
3 000 HUF

Victoria japán életképes dísztál, matricás, jelzett, hibátlan, d:24 cm
11146.

Rufpreis:
800 HUF

Új, bontatlan Luminarc Lotusia 19 darabos étkészlet / Brand new set of plates
11147.

Rufpreis:
4 000 HUF

11148.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

11149.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

11150.

Rufpreis:
12 000 HUF

Régi gazdagon díszített, aranyozott nagyméretű kínai porcelán teáskanna, jelzett, d: 16 cm, m: 17 cm
11151.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Jelzett orosz néptáncosok, kézzel festett, apró lepattanással, m:17 cm, h:25 cm
11152.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kézzel festett sorszámozott jelzés nélküli porcelán kínai halász figura / Handpainted numbered chinaware fisherman figure 12cm
11153.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF