Porzellan Zahl der Lose: 100
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
926375
11130
222
Hollóházi Szász Endre porcelánkép, szita, hibátlan, jelzés nélkül, 17x12 cm, bőr keretben 22x27 cm / Painted porcelain picture in leather frame
958977
11131
222
Hollóházi kárókatona, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm 898088
11132
222
Hollóházi Jurcsák féle hamutál, jelzett, hibátlan, d: 17,5 cm
963736
11133
222
Hollóházi kutya, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h: 20 cm, m:12 cm 903898
11134
222
Hollóházi pálinkás kulacs dugóval, 2 db hozzávaló kupica, jelzett, hibátlan, m: 4,5 és 17 cm 960385
11135
222
Alföldi porcelán népi motívumos kávés/teáskészlet: 6 db csésze és csészealj, jelzett, kis hibával, csészék: d: 6 cm, m: 6,5 cm; csészealjak: d: 11 cm
959733
11136
222
GDR porcelán kalapos nő korsóval, hibátlan, jelzett, m: 29 cm 959656
11137
222
Unter Weissbach rózsás porcelán bonbonier, apró lepattanással, jelzett, 13x9x11 cm 959718
11138
222
W&A Bertram lányka kosárral, hibátlan, jelzett, m: 19 cm 867755
11139
222
100
Wallendorf váza, Humboldt egyetem képével, matricás, hibátlan, jelzett, m: 16 cm
959655
11140
222
Goebel porcelán szerzetest mintázó sószóró, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 7,5×5 cm 960935
11141
222
Royal Vienna (Alt Wien) porcelán tálka, kis oroszlánlábakon, kézzel festett, kis lepattanással és apró kopásnyomokkal, jelzett, d: 14 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF