Porzellan

Zahl der Lose: 100

11130.

Rufpreis:
10 000 HUF

Hollóházi kárókatona, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm
11131.

Rufpreis:
800 HUF

Hollóházi Jurcsák féle hamutál, jelzett, hibátlan, d: 17,5 cm
11132.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hollóházi kutya, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h: 20 cm, m:12 cm
11133.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi pálinkás kulacs dugóval, 2 db hozzávaló kupica, jelzett, hibátlan, m: 4,5 és 17 cm
11134.

Rufpreis:
3 000 HUF

Alföldi porcelán népi motívumos kávés/teáskészlet: 6 db csésze és csészealj, jelzett, kis hibával, csészék: d: 6 cm, m: 6,5 cm; csészealjak: d: 11 cm
11135.

Rufpreis:
1 000 HUF

GDR porcelán kalapos nő korsóval, hibátlan, jelzett, m: 29 cm
11136.

Rufpreis:
4 000 HUF

Unter Weissbach rózsás porcelán bonbonier, apró lepattanással, jelzett, 13x9x11 cm
11137.

Rufpreis:
2 000 HUF

W&A Bertram lányka kosárral, hibátlan, jelzett, m: 19 cm
11138.

Rufpreis:
3 000 HUF

Wallendorf váza, Humboldt egyetem képével, matricás, hibátlan, jelzett, m: 16 cm
11139.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Goebel porcelán szerzetest mintázó sószóró, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 7,5×5 cm
11140.

Rufpreis:
1 000 HUF

Royal Vienna (Alt Wien) porcelán tálka, kis oroszlánlábakon, kézzel festett, kis lepattanással és apró kopásnyomokkal, jelzett, d: 14 cm
11141.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF