Porzellan

Zahl der Lose: 100

Zsolnay búzavirág mintás süteményes nagy tál, kézzel festett, jelzett, hajszálrepedéssel, d:30 cm
11117.

Rufpreis:
2 000 HUF

11118.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay Pompadour lapos és leveses tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:23,5 és 24 cm
11119.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

11120.

Régi Zsolnay porcelán hat személyes teljes teás készlet, matricás, jelzett, egy csészén hajszálrepedéssel, apró lepattanással /
Complete Zsolnay tea set

Rufpreis:
12 000 HUF

Zsolnay hiányos szendvicses készlet, matricás, jelzett, hibátlan, pótolt 2 db Drasche tányérral(jelzettek)
11121.

Rufpreis:
2 800 HUF

Zsolnay virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:19,5 cm
11122.

Rufpreis:
4 000 HUF
13

Zsolnay elefánt, eozin mázas, jelzés nélkül, hibátlan, m:6,5 cm, h:8 cm
11123.

Rufpreis:
2 800 HUF

Zsolnay bagoly, eozin mázas, jelzett, hibátlan, m:8 cm
11124.

Rufpreis:
2 000 HUF
9

Zsolnay lány könyvvel, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:17,5 cm
11125.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Kézzel festett Zsolnay bonbonniere, jelzett, hibátlan. / Hand painted chinaware bonbonniere 7x5 cm
11126.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Zsolnay porcelán mokkás csésze + tálka, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, jelzett (a tálka családi címerrel), d: 7 ill. 13 cm
11127.

Rufpreis:
4 000 HUF
18

Hollóházi Szász Endre porcelánkép, szita,  hibátlan, jelzett 17x12 cm, bőr keretben 22x27 cm / Painted porcelain picture in leather frame
11129.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF