Porzellan Zahl der Lose: 100
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
952620
11117
222
Zsolnay búzavirág mintás süteményes nagy tál, kézzel festett, jelzett, hajszálrepedéssel, d:30 cm 913137
11118
222
840223
11119
222
3200
Zsolnay Pompadour lapos és leveses tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:23,5 és 24 cm 930001
11120
222
831272
11121
222
Zsolnay hiányos szendvicses készlet, matricás, jelzett, hibátlan, pótolt 2 db Drasche tányérral(jelzettek)
959206
11122
222
Zsolnay virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:19,5 cm 958941
11123
222
Zsolnay elefánt, eozin mázas, jelzés nélkül, hibátlan, m:6,5 cm, h:8 cm 958948
11124
222
Zsolnay bagoly, eozin mázas, jelzett, hibátlan, m:8 cm 958964
11125
222
Zsolnay lány könyvvel, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:17,5 cm 950904
11126
222
2200
Kézzel festett Zsolnay bonbonniere, jelzett, hibátlan. / Hand painted chinaware bonbonniere 7x5 cm
960910
11127
222
Zsolnay porcelán mokkás csésze + tálka, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, jelzett (a tálka családi címerrel), d: 7 ill. 13 cm 926374
11129
222
Hollóházi Szász Endre porcelánkép, szita, hibátlan, jelzett 17x12 cm, bőr keretben 22x27 cm / Painted porcelain picture in leather frame Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF