Porzellan Zahl der Lose: 100
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
959704
11069
222
Herendi MHG kézzel festett füles kínáló tál, hibátlan, jelzett, 18x17 cm 959610
11070
222
Herendi Rothschild mintás kézzel festett szív alakú bonbonier, hajszálrepedéssel, lepattanással, jelzett, d: 12 cm, m: 12 cm 898773
11071
222
26000
959105
11072
222
Herendi kézzel festett virágmintás, áttört porcelán füles tál virágokkal díszített fedővel, hibás, jelzett, d: 15 cm, m: 959716
11073
222
Herendi rózsákkal díszített porcelán gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 13,5×8,5×8 cm + 1 db Herendi porcelán kis rózsa, kézzel festett, jelzett, 4×4×2,5 cm
892706
11074
222
Herendi oroszlán karmos kaspó, kézzel festett, hibátlan, kopott aranyozás, jelzett (1942), ritka, m:8 cm, d:14,5 cm 958636
11075
222
4800
Citromos Herendi Viktória mintás bonbonier, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 14x10x8 cm 964937
11076
222
Herendi Viktória mintás tálkák (2 db), kézzel festett, jelzett, hibátlan, 5×5 cm, 8×6 cm, 965102
11077
222
Herendi tétel: Tálkák, áttört kosár, mini váza, kézzel festettek, jelzettek ( egyik tanuló), hibátlanok, összese: 5 db 963385
11078
222
Herendi Viktória mintás füles váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 32,5 cm 962062
11079
222
Herendi cica, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:11,5 cm 963739
11080
222
Herendi rózsa, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 7×8 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF