Porzellan

Zahl der Lose: 100

Herendi MHG kézzel festett füles kínáló tál, hibátlan, jelzett, 18x17 cm
11069.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi Rothschild mintás kézzel festett szív alakú bonbonier, hajszálrepedéssel, lepattanással, jelzett, d: 12 cm, m: 12 cm
11070.

Rufpreis:
6 000 HUF

11071.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Herendi kézzel festett virágmintás, áttört porcelán füles tál virágokkal díszített fedővel, hibás, jelzett, d: 15 cm, m:
11072.

Rufpreis:
6 000 HUF
9

Herendi rózsákkal díszített porcelán gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 13,5×8,5×8 cm + 1 db Herendi porcelán kis rózsa, kézzel festett, jelzett, 4×4×2,5 cm
11073.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi oroszlán karmos kaspó, kézzel festett, hibátlan, kopott aranyozás, jelzett (1942), ritka, m:8 cm, d:14,5 cm
11074.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Citromos Herendi Viktória mintás bonbonier, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 14x10x8 cm
11075.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00
13

Herendi Viktória mintás tálkák (2 db), kézzel festett, jelzett, hibátlan, 5×5 cm, 8×6 cm,
11076.

Rufpreis:
1 000 HUF

Herendi tétel: Tálkák, áttört kosár, mini váza, kézzel festettek, jelzettek ( egyik tanuló), hibátlanok, összese: 5 db
11077.

Rufpreis:
1 000 HUF
11

Herendi Viktória mintás füles váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 32,5 cm
11078.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
10

Herendi cica, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:11,5 cm
11079.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi rózsa, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 7×8 cm
11080.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF