Porzellan Zahl der Lose: 100
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
959125
11081
222
Herendi kézzel festett Viktória mintás levél alakú tálka, hajszálrepedéssel, jelzett, 15x8 cm 959142
11082
222
Herendi kézzel festett virágmintás bonbonier hibátlan, jelzett, 11x9x5 cm 958764
11083
222
2 db kézzel festett Herendi(Tertia) teáscsésze tálkával, egyiken repedéssel, jelzett 958996
11084
222
Herendi kézzel festett porcelán ülő lány, hibátlan, apró lepattanással, m: 10 cm 959016
11085
222
Herendi kézzel festett Viktória mintás nyolcszögletű porcelán tálka, apró kopásnyomokkal, jelzett, d: 11 cm 959029
11086
222
Herendi kézzel festett Viktória mintás talpas porcelán tálka, apró kopásnyomokkal, jelzett, d: 8 cm 959048
11087
222
Herendi kézzel festett Viktória mintás porcelán tálka, apró kopásnyomokkal, jelzett, d: 8 cm 959058
11088
222
Herendi kézzel festett Viktória mintás porcelán tálka, hibátlan, jelzett, d: 8 cm 959064
11089
222
Herendi kézzel festett Viktória mintás porcelán tálka, hibátlan, jelzett, d: 10 cm 959080
11090
222
2200
Herendi kézzel festett virágmintás porcelán tálka, apró lepattanással, jelzett, d: 6,5 cm, m: 5 cm 959629
11091
222
Herendi virágmintás kézzel festett szív alakú bonbonier, lepattanással, jelzett, d: 13 cm, m: 12 cm 958956
11092
222
Herendi kézzel festett porcelán papagáj, hibátlan, jelzett, m: 11 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF