Porzellan

Zahl der Lose: 100

Herendi kézzel festett Viktória mintás levél alakú tálka, hajszálrepedéssel, jelzett, 15x8 cm
11081.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herendi kézzel festett virágmintás bonbonier hibátlan, jelzett, 11x9x5 cm
11082.

Rufpreis:
2 400 HUF

2 db kézzel festett Herendi(Tertia) teáscsésze tálkával, egyiken repedéssel, jelzett
11083.

Rufpreis:
1 600 HUF

Herendi kézzel festett porcelán ülő lány, hibátlan, apró lepattanással, m: 10 cm
11084.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi kézzel festett Viktória mintás nyolcszögletű porcelán tálka, apró kopásnyomokkal, jelzett, d: 11 cm
11085.

Rufpreis:
1 400 HUF

Herendi kézzel festett Viktória mintás talpas porcelán tálka, apró kopásnyomokkal, jelzett, d: 8 cm
11086.

Rufpreis:
1 400 HUF

Herendi kézzel festett Viktória mintás porcelán tálka, apró kopásnyomokkal, jelzett, d: 8 cm
11087.

Rufpreis:
1 000 HUF

Herendi kézzel festett Viktória mintás porcelán tálka, hibátlan, jelzett, d: 8 cm
11088.

Rufpreis:
1 000 HUF

Herendi kézzel festett Viktória mintás porcelán tálka, hibátlan, jelzett, d: 10 cm
11089.

Rufpreis:
1 200 HUF

Herendi kézzel festett virágmintás porcelán tálka, apró lepattanással, jelzett, d: 6,5 cm, m: 5 cm
11090.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Herendi virágmintás kézzel festett szív alakú bonbonier, lepattanással, jelzett, d: 13 cm, m: 12 cm
11091.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi kézzel festett porcelán papagáj, hibátlan, jelzett, m: 11 cm
11092.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF