Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 27

Arany tükör. A hagyományos kínai orvoslás Qianlong császár idejében összeállított és a köztársaság korában bővített, máig használt tankönyve az 1920-as évekből. Sok lithografált illusztrációval fehér papíron, kiváló állapotban. 6 kötet 36 füzettel Méret: 20.5 x 13.4cm / cca 1920 Golden mirror. Book about the traditional Chinese medicine in 6 volumes, 36 boolets with many lithographed illustrations. The book is used for education from the 1920's to date. In nice condition. /  新增全圖足本医宗金鉴全集  年代:民国 上海棋盤街北首 啟新書局發行 函册:六函三十六册 尺寸:20.5×13.4cm
12826.

Arany tükör. A hagyományos kínai orvoslás Qianlong császár idejében összeállított és a köztársaság korában bővített, máig használt tankönyve az 1920-as évekből.
Sok lithografált illusztrációval fehér papíron, kiváló állapotban. 6 kötet 36 füzettel
Méret: 20.5 x 13.4cm / cca 1920 Golden mirror. Book about the traditional Chinese medicine in 6 volumes, 36 boolets with many lithographed illustrations. The book is used for education from the 1920's to date. In nice condition. /
新增全圖足本医宗金鉴全集

年代:民国 上海棋盤街北首 啟新書局發行
函册:六函三十六册
尺寸:20.5×13.4cm

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Durm, Josef dr., Hermann, Ende, Schmitt, Eduard dr.: Handbuch der Arhitektur. Viertel Theil. Entwerfen, Anlage, und Einrichtung der Gebaude. 2. Halb -Band: Gebaude für die Zwecke des Wohnes, des Handels und Verkehres, 1 Heft:Wohnhaufer. Darmstadt, 1893, Bergstrasser. Félbőr kötésben, a gerinc ill. a fedőborító kissé viseletes.
12827.

Rufpreis:
4 000 HUF

Durm, Josef dr., Hermann, Ende, Schmitt, Eduard dr.: Handbuch der Arhitektur. Viertel Theil. Entwerfen, Anlage, und Einrichtung der Gebaude. 6. Halb Band: Gebauede für Erziehung, Wisseschaft und Kunft. 4 Heft: Gebaude für Sammlungen und Ausstellungen. Darmstadt, 1893, Bergstrasser. Félbőr kötésben, a gerinc ill. a fedőborító kissé viseletes.
12828.

Rufpreis:
4 000 HUF

FLAMMARION, Camille: Népszerű csillagászat. Az égbolt egyetemes leírása. 1-2. kötet. (Teljes.) Ford. Hoitsy Pál. Harmadik, átjavított, átdolgozott és bővített kiadás. Bp., 1900. Pallas. 344 ábrával, 4 színnyomattal és 4 csillagászati térképpel. Díszes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben. A 2. kötetben pár lap kijár.
12829.

FLAMMARION, Camille: Népszerű csillagászat. Az égbolt egyetemes leírása. 1-2. kötet. (Teljes.)
Ford. Hoitsy Pál. Harmadik, átjavított, átdolgozott és bővített kiadás. Bp., 1900. Pallas. 344 ábrával, 4 színnyomattal és 4 csillagászati térképpel. Díszes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben. A 2. kötetben pár lap kijár.

Rufpreis:
8 000 HUF

cca 1890 Führung der geologischen kontrole für den Gotthardtunnel 220p.
12830.

Rufpreis:
1 000 HUF

Technikai fejlődésünk története 1867-1927. 2. kiad. Bp., 1929, Magyar Mérnök- és Építész-egylet. Kopott, kicsit laza aranyozott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
12831.

Rufpreis:
3 000 HUF

12832.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dr. Méhes Gyula: Természetjárás. Vezényi Elemér és Bundschuh Ottó rajzaival. Bp., Szent István Társulat. Kiadói félvászon kötés, illusztrált, kopottas állapotban.
12833.

Rufpreis:
800 HUF

Térképészeti közlöny. Szerkeszti és kiadja a M. Kir. Állami Térképészet. VI. kötet 1.2.. szám 1940. (hátsó borító nélkül)
12834.

Rufpreis:
1 000 HUF

Universum: Évkönyv a család és az ifjúság számára. Szerk. Dr. Hankó Vilmos. Bp. 1913. Lampel. Sok vadász és utazás témájú cikkel. Kissé kopottas.
12835.

Rufpreis:
3 000 HUF

12836.

Rufpreis:
1 000 HUF

12837.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF