Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 27

12838.

Rufpreis:
1 600 HUF

12839.

Todd, David: Népszerű csillagászat.

Rufpreis:
4 000 HUF

12840.

Rufpreis:
2 400 HUF

Hatvani László: Az írógép. Bp., 1984, Műszaki Könyvkiadó (Ipari szakkönyvtár). Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
12841.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vageler, P[aul]: Die mineralischen Nährstoffe de Pflanze. Leipzig, 1908, Verlag von Johann Ambrosius Barth (Wissen und Können 7.). Kopott kartonált papírkötésben, egyébként jó állapotban.
12842.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ismeretterjesztő Könyvtár: E. S. Grew: A modern geológia. Ford. Dr. Ballenegger Róbert. 25 ábrával. Bp., 1914, Franklin-Társulat. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban.
12843.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

C. F. Wittig, C. F. Fischer: Die Schnellpresse, ihre Mechanik und Vorrichtung zum Druck aller typographischen Arbeiten: Ein praktisches Handbuch für Prinzipale, Factoren, Maschinenmeister und Lehrlinge. Leipzig, 1861, Fischer & Wittig. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerince szakadt, lapok foltosak, viseltes állapotban / full linen binding, bad condition
12844.

C. F. Wittig, C. F. Fischer: Die Schnellpresse, ihre Mechanik und Vorrichtung zum Druck aller typographischen Arbeiten: Ein praktisches Handbuch für Prinzipale, Factoren, Maschinenmeister und Lehrlinge. Leipzig, 1861, Fischer & Wittig. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerince szakadt, lapok foltosak, viseltes állapotban /
full linen binding, bad condition

Rufpreis:
1 000 HUF

Waldow, Alexander: Hilfbuch für Maschinenmeister an Buchdruck-Cylinderschnellpressen I.Teil. Leitfaden für das Studium der Schnellpressen-Konstruktionen, wie für das spezielle Studium aller einzelnen Teile der Cylinder-Schnellpresse und deren Behandlung. Belehrung über Cylinderaufzug, Mischung, Guss und Behandlung der Walzen etc. Leipzig, 1887, Druck und Verlag von Alexander Waldow. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, színezett lapszélek, ábrákkal illusztrált, egy-két lap foltos, egyébként jó állapotban / full linen binding, good condition
12845.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fournier, Édouard: L'espirt dans l'histoire. Recherches et curiosités sur les mots historiques. Párizs, 1882, E. Dentu. Aranyozott, bordázott gerincű bőrkötésben, a felső lapszélek aranyozottak, jó állapotban.
12846.

Rufpreis:
2 000 HUF

12847.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hámori István: Vasúti motoros járművek. Bp., 1951, Közlekedés- és Mélyépítéstudományi Könyv- és Folyóiratkiadó Vállalat (Vasúti szakkönyvtár 3.). Tulajdonosi bejegyzésekkel. Kicsit laza félvászon kötésben.
12848.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bloch Iván dr: Korunk nemi élete, tekintettel korunk műveltségére. Bp. é.n. Dante 684p. Kiadói, aranyozott gerincű és táblájú egészvászon-kötésben. Első egy két lap piszkos
12849.

Bloch Iván dr: Korunk nemi élete, tekintettel korunk műveltségére.
Bp. é.n. Dante 684p. Kiadói, aranyozott gerincű és táblájú egészvászon-kötésben. Első egy két lap piszkos

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF