12843.
Beendet 222. Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
5 500 HUF
14,91 EUR, 17,19 USD
Ismeretterjesztő Könyvtár: E. S. Grew: A modern geológia. Ford. Dr. Ballenegger Róbert. 25 ábrával. Bp., 1914, Franklin-Társulat. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban.