12837.
Beendet 222. Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
800 HUF
2,17 EUR, 2,50 USD
Gyulai Pál(szerk.): Értekezések a nyelv- és széptudományok köréből III. kötet 1872-1873. Pest, 1873, Eggenberger-féle Magyar Akadémiai Könyvkereskedés. Aranyozott gerincű félvászon kötés, gerincnél szakadt, belül a gerincnél kissé levált, lapok foltosak, kopottas állapotban.