Waddel L. Austine: A rejtelmes Lhassza és az 1903-1904. évi angol katonai expedíció története. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., 1910, Lamper R. Kk. (Wodianer F. és Fiai). Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, a gerince sérült, kissé kopottas, 28 szövegképpel és 48 műmelléklettel.
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Up de Graff, F. W.: Az Amazonasz őserdeiben. 58 képpel, térképpel. Bp., é. n., Lampel R. Könyvkiadóvállalata. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
Toronyi Zsuzsa (szerk.): Jeruzsálem. Régi zsidó képeslapok. Anno 1900-1930. Bp., 1999, Magyar Könyvklub. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Újszerű állapotban.
2 db könyv-Rejtő László-Lukács László-Szepesi György: Felejthetetlen 90 percek. A magyar labdarúgó-válogatott 400 mérkőzése. Bp., 1964, Sport. Kiadói félvászon kötés, fotókkal illusztrált, kopottas állapotban; Dr. Szilvás Ruolf(szerk.): A Zalaegerszegi Megyei Kórház Története. Tudományos közlemények 3. 1973. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
Katz, Richard: Röptében a világ körül. Fordította: Dr. Szánthó Dénes. Bp., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat. Kiadói egészvászon kötés, illusztrált, lapok szakadtak, ragasztottak, kopottas állapotban.
Jedina, Leopold von: Um Afrika. Skizzen von der Reise Sr. Majestät Corvette "Helgoland" in den Jahren 1873-75. Mit 70 Illustrationen, einer Karte und mehreren Beilagen. Wien, Pest, Leipzig, 1877, Hartleben's Verlag. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, kopottas állapotban / in half leather binding
A Magyar Fotogrammetriai Társaság évkönyve. I-IV. évfolyam. 1931-1932. Összell. Rédey István. Bp. 1931-1932. M. Kir. Állami Térképészet. 147 l. 65 l. Kiadói papírkötésben