Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 43

Waddel L. Austine: A rejtelmes Lhassza és az 1903-1904. évi angol katonai expedíció története. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., 1910, Lamper R. Kk. (Wodianer F. és Fiai). Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, a gerince sérült, kissé kopottas, 28 szövegképpel és 48 műmelléklettel.
12780.

Rufpreis:
5 000 HUF

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Up de Graff, F. W.: Az Amazonasz őserdeiben. 58 képpel, térképpel. Bp., é. n., Lampel R. Könyvkiadóvállalata. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
12781.

Rufpreis:
3 000 HUF

Toronyi Zsuzsa (szerk.): Jeruzsálem. Régi zsidó képeslapok. Anno 1900-1930. Bp., 1999, Magyar Könyvklub. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Újszerű állapotban.
12782.

Rufpreis:
2 000 HUF

12783.

Rufpreis:
1 000 HUF

Czakó Sarolta, Jenei Károly: A telefongyár története 1876-1976. Telefongyár 1976.Kiadói papír kötésben, védőborítóval. Jó állapotú.
12784.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Hankó Béla: Vízen és vízparton. Bp., Könyvbarátok Szövetsége. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
12785.

Rufpreis:
1 400 HUF

2 db könyv-Rejtő László-Lukács László-Szepesi György: Felejthetetlen 90 percek. A magyar labdarúgó-válogatott 400 mérkőzése. Bp., 1964, Sport. Kiadói félvászon kötés, fotókkal illusztrált, kopottas állapotban; Dr. Szilvás Ruolf(szerk.): A Zalaegerszegi Megyei Kórház Története. Tudományos közlemények 3. 1973. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
12786.

Rufpreis:
1 000 HUF

12787.

Rufpreis:
1 200 HUF

Katz, Richard: Röptében a világ körül. Fordította: Dr. Szánthó Dénes. Bp., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat. Kiadói egészvászon kötés, illusztrált, lapok szakadtak, ragasztottak, kopottas állapotban.
12788.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jedina, Leopold von: Um Afrika. Skizzen von der Reise Sr. Majestät Corvette "Helgoland" in den Jahren 1873-75. Mit 70 Illustrationen, einer Karte und mehreren Beilagen. Wien, Pest, Leipzig, 1877, Hartleben's Verlag. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, kopottas állapotban / in half leather binding
12789.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ifj. Kubinyi Miklós: Árva vára. Történelmi tanulmány. Második, javított kiadás. Bp., 1890, Franklin-Társulat. Kiadói papírkötés, illusztrált, kopottas állapotban.
12790.

Rufpreis:
3 000 HUF

A Magyar Fotogrammetriai Társaság évkönyve. I-IV. évfolyam. 1931-1932. Összell. Rédey István. Bp. 1931-1932. M. Kir. Állami Térképészet. 147 l. 65 l. Kiadói papírkötésben
12791.

A Magyar Fotogrammetriai Társaság évkönyve. I-IV. évfolyam. 1931-1932. Összell. Rédey István.
Bp. 1931-1932. M. Kir. Állami Térképészet. 147 l. 65 l. Kiadói papírkötésben

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF