1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Katz, Richard: Röptében a világ körül. Fordította: Dr. Szánthó Dénes. Bp., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat. Kiadói egészvászon kötés, illusztrált, lapok szakadtak, ragasztottak, kopottas állapotban.