Tétel

Rufpreis:

1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD

Beschreibung:

Katz, Richard: Röptében a világ körül. Fordította: Dr. Szánthó Dénes. Bp., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat. Kiadói egészvászon kötés, illusztrált, lapok szakadtak, ragasztottak, kopottas állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván