Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 43

"Utazás Délolaszországban és Sziciliában írásban és képben 1913 február 22.-től martius hó 19.-ig. Napló alakjában Rigmusokba szedve. Illusztrációkkal bőven felszerelve. Kövön lenyomatva. Zsinórral fűzötten Doctor Ring Béla ur részére küldöttem. Budapest, 1913 április hó." Olvashatatlan aláírás
12768.

Rufpreis:
1 000 HUF

BÖLÖNI FARKAS SÁNDOR Útazás Észak Amerikában._ _ által. Kolozsvártt, 1834, ifj. Tilsch János.  Első kiadás. Félvászon kötésben. Viseletes fedőlap, belső borító lap hiányzik.
12769.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Illyés Bertalan: A Bükk. Túristáknak, nyaralóknak, cserkészeknek útmutató. Történelmi, kultúrális, régészeti vonatkozásait Leszih Andor írta. Kihajtható térkép melléklettel. A Borsodi Bükk-Egylet úti kalauza. 1925, Ferenczi B. kiadása. Kiadói papír  kötésben. A gerincnél teljesen elvált.
12770.

Rufpreis:
1 600 HUF

Lukács Károly: A Balaton. Második, átdolgozott kiadás. Budapest, 1941, Magyar Szemle Társaság. Kincsestár. Fedőborító teljesen hiányzik.  Lux Kálmán dr.: Visegrád vára. Lux Géza 33 eredeti rajzával. Budapest, 1932, Műemlékek Országos Bizottsága. Kiadói papír kötésben.
12771.

Lukács Károly: A Balaton. Második, átdolgozott kiadás. Budapest, 1941, Magyar Szemle Társaság. Kincsestár. Fedőborító teljesen hiányzik.
Lux Kálmán dr.: Visegrád vára. Lux Géza 33 eredeti rajzával. Budapest, 1932, Műemlékek Országos Bizottsága. Kiadói papír kötésben.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szontagh Nikolaus dr. : Tátraführer. Wegweiser in die Hohe Tátra und in die Bader der Tátragegend. Zweite, neu bearbeitete auflage mit vier karten. Budapest, 1904, Singer-Wolfner. Kiadói egészvászon kötésben. Hiányzik a melléklet térkép.
12772.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Siklóssy László: Hogyan épült Budapest? (1870-1930). A Fővárosi Közmunkák Tanácsa története. Bp., 1931, Főv. Közmunkák Tanácsa. (Athenaeum ny.) 1 térkép (színes, kihajtható). Kiadói, aranyozott vászonkötésben, kissé kopott gerinccel.
12773.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

12774.

Rufpreis:
1 000 HUF

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Stein Aurél: Ősi ösvényeken Ázsiában. Három kutató utam Ázsia szívében és Kína északnyugati tájain. I. köt.  Ford. Halász Gyula. Bp., é. n., Franklin Társulat. Aranyozott vászonkötésben, nagyon szép állapotban.
12775.

Rufpreis:
3 000 HUF

Józsefvárosi lexikon. Főszerk.: Nagy Richárd. Bp., 1970, MSZMP VIII. kerületi Bizottsága - Fővárosi Tanács VIII. kerületi Tanácsa. Fekete-fehér fényképekkel, a kötéstábla belső oldalán térképpel. Vászonkötésben, jó állapotban.
12776.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lengyel Zsigmond (szerk.): Bécsi kalauz. Képes útmutató a császárvárosban. 36 képpel és Bécs város térképével. Wien, é. n. Kunossy Vilmos. Kiadói papír kötésben. Színezett lapszél. Sarkok levágva, fedőlap szakadozott.
12777.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szauer Richárd dr.(szerk.): Balatoni Camping. Budapest, 1960, Országos Idegenforgalmi Tanács. Kiadói papír kötésben. Fedőlap hiányzik.
12778.

Rufpreis:
800 HUF

12779.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF