Farkas József: Bibliai földrajz iskolák és családok számára. Fametszvényekkel és az Igéretföldje acélmetszetű térképével. Pest, 1870. Hornyánszky. VIII. 364 p. + 1 kihajtható térképmell. (Rajzolta: Gross C. H.) Fametszetekkel gazdagon illusztrált. Korabeli, kissé kopott aranyozott vászonkötésben
2 Sopronnal kapcsolatos könyv: Sopron-Zettl-Langer Gyűjtemény. Sopron, 1960, Győr-Sopron Megyei Tanács Idegenforgalmi Hivatala. Kiadói papírkötés, jó állapotban; Soproni útikalauz. Sopron, 1962, Győr-Sopron Megye Tanácsának Idegenforgalmi Hivatala. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Gáspár Ferencz: A Föld körül I-VI. Előszó: Vámbéry Ármin. Bp., 1906-1908, Singer és Wolfner. Teljes sorozat, kötetei egységes, festett, illusztrált, dombornyomásos, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, gazdag képanyaggal, a kötéseken itt-ott kopásokkal, két kötet gerince elvált, de javítható, egy-két lap hiányzik, illetve elvált
Gáspár Ferencz: A Föld körül I-VI. (V. hiányzik) Előszó: Vámbéry Ármin. Bp., 1906-1908, Singer és Wolfner. Kötetei egységes, festett, illusztrált, dombornyomásos, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, gazdag képanyaggal, közepes állapotban
Gáspár Ferencz: A Föld körül I-VI. Előszó: Vámbéry Ármin. Bp., 1906-1908, Singer és Wolfner. Teljes sorozat, kötetei egységes, festett, illusztrált, dombornyomásos, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, gazdag képanyaggal, két kötet kötése hibás
Szilágyi István: Régi boltok krónikája. A pest-budai kereskedelem történetéből. Bp., 1986, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Vászonkötésben, régi üzletreklámokkal gazdagon díszített papír védőborítóval, jó állapotban.