Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 111

13094.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

13095.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

13096.

Rufpreis:
2 000 HUF

13097.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

13098.

Rufpreis:
4 000 HUF

Keleti Károly: Hazánk és népe. A közgazdaság és társadalmi statistika szempontjából. Budapest, Ráth Mór. Kiadói egészvászon kötés, aranyozott gerinc, színezett lapszél. Első oldalon Dr. Kiss Károly ügyvéd könyvtára körpecséttel ellátva. Jó állapotú.
13099.

Keleti Károly: Hazánk és népe. A közgazdaság és társadalmi statistika szempontjából.
Budapest, Ráth Mór. Kiadói egészvászon kötés, aranyozott gerinc, színezett lapszél. Első oldalon Dr. Kiss Károly ügyvéd könyvtára körpecséttel ellátva. Jó állapotú.

Rufpreis:
5 000 HUF

13100.

Rufpreis:
8 000 HUF

13101.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

13102.

Rufpreis:
1 400 HUF

13103.

Rufpreis:
800 HUF

13104.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ráth-Végh István: Vége az emberi butaságnak. Bp., 1940, Cserépfalvi Kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé szakadt védőborítóval, egyébként jó állapotban.
13105.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF