https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 111

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Universum: Évkönyv a család és az ifjúság számára. Szerk. Dr. Hankó Vilmos. Bp. 1918. Lampel. Újrakötött, sok képpel. Kopottas.
1
13082.

Universum: Évkönyv a család és az ifjúság számára. Szerk. Dr. Hankó Vilmos. Bp. 1918. Lampel. Újrakötött, sok képpel. Kopottas.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nyírő József: Az én népem. Bp., 1937, Révai. Kiadói halina kötésben
1
13083.

Nyírő József: Az én népem. Bp., 1937, Révai. Kiadói halina kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Balázs Ferenc: Zöld árvíz. Kolozsvár, [1934], Erdélyi Szépmives Céh. Kiadói halinakötésben, jó állapotban.
1
13084.

Balázs Ferenc: Zöld árvíz. Kolozsvár, [1934], Erdélyi Szépmives Céh. Kiadói halinakötésben, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Nyírő József: Uz Bence. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban.
1
13085.

Nyírő József: Uz Bence. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kuncz Aladár: Felleg a város felett. Bp., é.n., Révai. Kiadói halinakötésben, a belső címlapon ajánlással, a belső kötéstábla kicsit meglazult, egyébként jó állapotban.
1
13086.

Kuncz Aladár: Felleg a város felett. Bp., é.n., Révai. Kiadói halinakötésben, a belső címlapon ajánlással, a belső kötéstábla kicsit meglazult, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Molter Károly: Tibold Márton. Bp., 1937, Révai. Kiadói halinakötésben, jó állapotban.
1
13087.

Molter Károly: Tibold Márton. Bp., 1937, Révai. Kiadói halinakötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Az Erdélyi Helikon íróinak anthologiája 1924-1934. Szerk.: Kovács László. Kolozsvár, [1934], Erdélyi Szépmives Céh. Áprily Lajos, Dsida Jenő, Kós Károly, Makkai Sándor, Nyirő József, Reményik Sándor, Tamási Áron és mások írásaival. Kiadói halinakötésben, jó állapotban.
1
13088.

Az Erdélyi Helikon íróinak anthologiája 1924-1934. Szerk.: Kovács László. Kolozsvár, [1934], Erdélyi Szépmives Céh. Áprily Lajos, Dsida Jenő, Kós Károly, Makkai Sándor, Nyirő József, Reményik Sándor, Tamási Áron és mások írásaival. Kiadói halinakötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kádár Imre: A fekete bárány. Kolozsvár, [1934], Erdélyi Szépmives Céh. Kiadói halinakötésben, jó állapotban.
1
13089.

Kádár Imre: A fekete bárány. Kolozsvár, [1934], Erdélyi Szépmives Céh. Kiadói halinakötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szántó György: Fekete éveim. Kolozsvár, [1934], Erdélyi Szépmives Céh. Kiadói halinakötésben.
1
13090.

Szántó György: Fekete éveim. Kolozsvár, [1934], Erdélyi Szépmives Céh. Kiadói halinakötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nyírő József: Havasok könyve. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban.
1
13091.

Nyírő József: Havasok könyve. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nyirő József: Havasok könyve. Bp., 1936, Révai. Festett halina kötésben
1
13092.

Nyirő József: Havasok könyve. Bp., 1936, Révai. Festett halina kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Domanovszky Sándor: Magyar Művelődéstörténet. I-V. kötet.  I.: Ősműveltség és középkori kultúra. II.: Magyar renaissance. III.: A kereszténység védőbástyája. IV.: Barokk és felvilágosodás. V.: Az új Magyarország. Bp., 1939-1942 Magy. Történelmi Társ. [Révai]. 636p. + 670p. + 664p. 658p.; 684p. Rendkívül gazdag, részben színes, egészoldalas és szövegközti képanyaggal, táblákkal. Kiadói, aranyozott, bordázott gerincű kissé kopott félbőr kötésben a gerincen néhol kis hibákkal.
1
13093.

Domanovszky Sándor: Magyar Művelődéstörténet. I-V. kötet.
I.: Ősműveltség és középkori kultúra.
II.: Magyar renaissance.
III.: A kereszténység védőbástyája.
IV.: Barokk és felvilágosodás.
V.: Az új Magyarország. Bp., 1939-1942 Magy. Történelmi Társ. [Révai]. 636p. + 670p. + 664p. 658p.; 684p. Rendkívül gazdag, részben színes, egészoldalas és szövegközti képanyaggal, táblákkal. Kiadói, aranyozott, bordázott gerincű kissé kopott félbőr kötésben a gerincen néhol kis hibákkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
EUR
,
87,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse