Porzellan

Zahl der Lose: 64

Aquincumi porcelán kézzel festett akt, hibátlan, jelzett, m: 22 cm
11103.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kézzel festett aquincumi porcelán figurák, hibátlan, jelzett, m: 10 és 14 cm-es méretben
11104.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db aquincumi kézzel festett porcelán figura, hibátlan, jelzett, m: 13 és 22 cm
11105.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db kézzel festett Drasche porcelán figura, hibátlan, jelzett, m: 8 és 18 cm
11106.

Rufpreis:
1 000 HUF

11107.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Colditz süteményes tányér (6db) , matricás, jelzett, hibátlan, d:19 cm
11108.

Rufpreis:
1 000 HUF

Apulum süteményes készlet, nagy tányér sérült, matricás, jelzett
11109.

Rufpreis:
2 000 HUF

Victoria füles díszváza, matricás és kézzel festett, jelzett (Kaufmmann), hibátlan, m:44 cm ( Victoria czech porcelain vase, perfect condition
11110.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

11111.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

11112.

Rufpreis:
800 HUF

11113.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Ens rózsás porcelán gyertyatartó, apró lepattanásokkal, jelzett, 14x5,5 cm
11114.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF