Porzellan Zahl der Lose: 64
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
947903
11103
220
Aquincumi porcelán kézzel festett akt, hibátlan, jelzett, m: 22 cm 948521
11104
220
Kézzel festett aquincumi porcelán figurák, hibátlan, jelzett, m: 10 és 14 cm-es méretben 948374
11105
220
2 db aquincumi kézzel festett porcelán figura, hibátlan, jelzett, m: 13 és 22 cm 948170
11106
220
2 db kézzel festett Drasche porcelán figura, hibátlan, jelzett, m: 8 és 18 cm 469907
11107
220
926483
11108
220
Colditz süteményes tányér (6db) , matricás, jelzett, hibátlan, d:19 cm
926711
11109
220
Apulum süteményes készlet, nagy tányér sérült, matricás, jelzett
949100
11110
220
50000
Victoria füles díszváza, matricás és kézzel festett, jelzett (Kaufmmann), hibátlan, m:44 cm ( Victoria czech porcelain vase, perfect condition
772325
11111
220
2200
Ludwigsburg tálka készlet, jelzett, kézzel festett, hibátlan, d:7,5 cm (6×), d:18 cm
832767
11112
220
694935
11113
220
40000
946810
11114
220
Ens rózsás porcelán gyertyatartó, apró lepattanásokkal, jelzett, 14x5,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF