Porzellan Zahl der Lose: 64
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
947095
11079
220
Herendi kézzel festett porcelán madárka, hibátlan, jelzett, m: 8,5 cm 945917
11080
220
Herendi virág mintás tál, kézzel festett, jelzett (koronás), hibátlan, 31×40 cm 930001
11081
220
14000
Régi Zsolnay porcelán hat személyes teljes teás készlet, matricás, jelzett, egy csészén hajszálrepedéssel, apró lepattanással / Complete Zsolnay tea set
942481
11082
220
Eozinmázas Zsolnay porcelán tálka. Jelzett, hibátlan. d:14 cm 909940
11083
220
Zsolnay kulacs, matricás, jelzett, hibátlan, m:11 cm 840223
11084
220
3200
Zsolnay Pompadour lapos és leveses tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:23,5 és 24 cm
840224
11085
220
3200
Zsolnay Pompadour lapos és leveses tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:23,5 és 24 cm 913137
11086
220
Zsolnay modern mintázatú hiányos készlet, matricás, kopott, jelzett, összesen:15 db
831272
11087
220
3400
Zsolnay hiányos szendvicses készlet, matricás, jelzett, hibátlan, pótolt 2 db Drasche tányérral(jelzettek)
944000
11088
220
Zsolnay kézzel festett porcelán szarvas, hibátlan, jelzett, 12x11 cm 940675
11089
220
Zsolnay bölény, kézzel festett, apró mázhibákkal, jelzett, m: 14,5 cm, h: 16 cm 946838
11090
220
Zsolnay virámintás matricás kistányér, 6 db, hibátlan, jelzett, d: 12 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF