https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Porzellan

Zahl der Lose: 64

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Herendi kézzel festett porcelán madárka, hibátlan, jelzett, m: 8,5 cm
1
11079.

Herendi kézzel festett porcelán madárka, hibátlan, jelzett, m: 8,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Herendi virág mintás tál, kézzel festett, jelzett (koronás), hibátlan, 31×40 cm
1
11080.

Herendi virág mintás tál, kézzel festett, jelzett (koronás), hibátlan, 31×40 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
5
 
Régi Zsolnay porcelán hat személyes teljes teás készlet, matricás, jelzett, egy csészén hajszálrepedéssel, apró lepattanással / Complete Zsolnay tea set
1
11081.

Régi Zsolnay porcelán hat személyes teljes teás készlet, matricás, jelzett, egy csészén hajszálrepedéssel, apró lepattanással /
Complete Zsolnay tea set

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Eozinmázas Zsolnay porcelán tálka. Jelzett, hibátlan. d:14 cm
1
11082.

Eozinmázas Zsolnay porcelán tálka. Jelzett, hibátlan. d:14 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Zsolnay kulacs, matricás, jelzett, hibátlan, m:11 cm
1
11083.

Zsolnay kulacs, matricás, jelzett, hibátlan, m:11 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Zsolnay Pompadour lapos és leveses tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:23,5 és 24 cm
1
11084.

Zsolnay Pompadour lapos és leveses tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:23,5 és 24 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Zsolnay Pompadour lapos és leveses tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:23,5 és 24 cm
1
11085.

Zsolnay Pompadour lapos és leveses tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:23,5 és 24 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Zsolnay modern mintázatú hiányos készlet, matricás, kopott, jelzett, összesen:15 db
1
11086.

Zsolnay modern mintázatú hiányos készlet, matricás, kopott, jelzett, összesen:15 db

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Zsolnay hiányos szendvicses készlet, matricás, jelzett, hibátlan, pótolt 2 db Drasche tányérral(jelzettek)
1
11087.

Zsolnay hiányos szendvicses készlet, matricás, jelzett, hibátlan, pótolt 2 db Drasche tányérral(jelzettek)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
EUR
,
10,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Zsolnay kézzel festett porcelán szarvas, hibátlan, jelzett, 12x11 cm
1
11088.

Zsolnay kézzel festett porcelán szarvas, hibátlan, jelzett, 12x11 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Zsolnay bölény, kézzel festett, apró mázhibákkal, jelzett, m: 14,5 cm, h: 16 cm
1
11089.

Zsolnay bölény, kézzel festett, apró mázhibákkal, jelzett, m: 14,5 cm, h: 16 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Zsolnay virámintás matricás kistányér, 6 db, hibátlan, jelzett, d: 12 cm
1
11090.

Zsolnay virámintás matricás kistányér, 6 db, hibátlan, jelzett, d: 12 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse