Porzellan Zahl der Lose: 64
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
898773
11067
220
30000
944743
11068
220
Herendi Viktória mintás bonbonier, kézzel festett, hibátlan, jelzett, d: 10 cm 892706
11069
220
Herendi oroszlán karmos kaspó, kézzel festett, hibátlan, kopott aranyozás, jelzett (1942), ritka, m:8 cm, d:14,5 cm
947201
11070
220
Herendi Viktória mintás kézzel festett porcelán bonbonier apró rózsákkal, apró hibával, jelzett, 11x13 cm 947185
11071
220
3800
Herendi Viktória mintás kézzel festett porcelán tálka, hibátlan, jelzett, 15x8 cm 947162
11072
220
Herendi oroszlánlábas kézzel festett Viktória mintás kaspó, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 13 cm, d: 15 cm 943470
11073
220
Herendi Viktória mintás szendvicses tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:16,5 cm 945915
11074
220
5500
Herendi virág mintás tál, kézzel festett, jelzett (koronás), hibátlan, 27×37 cm 942072
11075
220
Herendi petrezselyem mintás cukortartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:11,5 cm, m:10 cm 942067
11076
220
Herendi petrezselyem mintás teáscsésze készlet (6db), kézzel festett, jelzett, hibátlan, 941985
11077
220
9500
Herendi virág mintás mélytányér készlet (6 db), jelzett (koronás), hibátlan, kézzel festett/ Herend (crown marks) plate set 945920
11078
220
Herendi virág mintás tál, kézzel festett, jelzett (koronás), hibátlan, d:31,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF