Porzellan

Zahl der Lose: 64

11067.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Herendi Viktória mintás bonbonier, kézzel festett, hibátlan, jelzett, d: 10 cm
11068.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi oroszlán karmos kaspó, kézzel festett, hibátlan, kopott aranyozás, jelzett (1942), ritka, m:8 cm, d:14,5 cm
11069.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Herendi Viktória mintás kézzel festett porcelán bonbonier apró rózsákkal, apró hibával, jelzett, 11x13 cm
11070.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi Viktória mintás kézzel festett porcelán tálka, hibátlan, jelzett, 15x8 cm
11071.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Herendi oroszlánlábas kézzel festett Viktória mintás kaspó, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 13 cm, d: 15 cm
11072.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi Viktória mintás szendvicses tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:16,5 cm
11073.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi virág mintás tál, kézzel festett, jelzett (koronás), hibátlan, 27×37 cm
11074.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Herendi petrezselyem mintás cukortartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:11,5 cm, m:10 cm
11075.

Rufpreis:
5 000 HUF
9

Herendi petrezselyem mintás teáscsésze készlet (6db), kézzel festett, jelzett, hibátlan,
11076.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00
9

Herendi virág mintás mélytányér készlet (6 db), jelzett (koronás), hibátlan, kézzel festett/ Herend (crown marks) plate set
11077.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Herendi virág mintás tál, kézzel festett, jelzett (koronás), hibátlan, d:31,5 cm
11078.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF