Porzellan Zahl der Lose: 64
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
948119
11115
220
Olimpiai porcelán Misa maci, hibátlan, jelzett, m: 14 cm 673733
11116
220
6db, matricás, jelzett kínai kistányér / Chinese coffee saucers
926642
11117
220
Jelzett mókus és fácán figura, egyiken hajszálrepedésekkel, m:14 és 17 cm 942033
11118
220
Kézzel festett, jelzett japán porcelán hamutálka, kopott, 8×8 cm / Japanese hand painted ashtray 896964
11119
220
14000
716190
11120
220
913128
11121
220
Csehszlovák süteményes készlet, matricás, jelzett, egyiken máz alatti pici repedés
947888
11122
220
3 db figura, 2 porcelán, 1 kerámia, jelzettek, m: 10, 12, 19 cm 947033
11123
220
3 db mintás japán porcelán tárgy, kiöntő, kupica, miniváza, jelzett, m: 4, 7 és 11 cm 946961
11124
220
Kínai kézzel festett porcelán figura, hibátlan, jelzett, m: 9 cm 943454
11125
220
948464
11126
220
3 db porcelán, 1 db kerámia figura, kopásnyomokkal, m: 10 és 18 cm közötti méretekben Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF