Porzellan

Zahl der Lose: 64

Olimpiai porcelán Misa maci, hibátlan, jelzett, m: 14 cm
11115.

Rufpreis:
1 000 HUF

6db, matricás, jelzett kínai kistányér /  Chinese coffee saucers
11116.

Rufpreis:
800 HUF

Jelzett mókus és fácán figura, egyiken hajszálrepedésekkel, m:14 és 17 cm
11117.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kézzel festett, jelzett japán porcelán hamutálka, kopott, 8×8 cm / Japanese hand painted ashtray
11118.

Rufpreis:
1 000 HUF

11119.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

11120.

Rufpreis:
1 600 HUF

Csehszlovák süteményes készlet, matricás, jelzett, egyiken máz alatti pici repedés
11121.

Rufpreis:
4 000 HUF

3 db figura, 2 porcelán, 1 kerámia, jelzettek, m: 10, 12, 19 cm
11122.

Rufpreis:
1 000 HUF

3 db mintás japán porcelán tárgy, kiöntő, kupica, miniváza, jelzett, m: 4, 7 és 11 cm
11123.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kínai kézzel festett porcelán figura, hibátlan, jelzett, m: 9 cm
11124.

Rufpreis:
1 200 HUF

11125.

Rufpreis:
4 000 HUF

3 db porcelán, 1 db kerámia figura, kopásnyomokkal, m: 10 és 18 cm közötti méretekben
11126.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF