Porzellan Zahl der Lose: 73
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
934681
11155
219
Mason's és Davenport teás kiöntők, hibátlanok, jelzettek, m:19 és 22 cm 935142
11156
219
Eap hiányos készlet, jelzett, hibátlan, matricás, összesen:9 db 934456
11157
219
Sorau áttört fali dísztányér, matricás, jelzett, hibátlan, d:31 cm 935296
11158
219
Weimar tálka készlet, matricás egyiken lepattanás, jelzett, 12×9 cm (6×), 18×25 cm 937012
11159
219
Dulevo porcelán paraszt kislány, hibátlan, jelzett, m: 12 cm
887867
11160
219
Victoria japán életképes dísztál, matricás, jelzett, hibátlan, d:24 cm
887882
11161
219
Rosenthal virágos tányér, matricás, jelzett, hibátlan, d:25 cm 939089
11162
219
CVS porcelán hattyú, hibátlan, jelzett, m: 13 cm
903997
11163
219
Jelzett kalapos hölgy, kézzel festett, jelzett, hibátlan, kopott a jelzés, m:13 cm
904082
11164
219
Jelzett ásó legény, kézzel festett, hibátlan, m:35 cm
904002
11165
219
Köszönő nemes, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m:12 cm
940146
11166
219
Rózsákkal, apró virágokkal díszített porcelán lámpa, lámpaernyővel, virágokon apró lepattanásokkal, jelzés nélkül, m: 34 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF