Porzellan

Zahl der Lose: 73

Kézzel festett búzavirág mintás Zsolnay porcelán váza, jelzett, hibátlan, m: 12 cm / Handpainted Zsolnay chinaware vase
11131.

Kézzel festett búzavirág mintás Zsolnay porcelán váza, jelzett, hibátlan, m: 12 cm /
Handpainted Zsolnay chinaware vase

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Zsolnay búzavirág mintás szívecske, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11×8 cm /  Zsolnay porcelain bowl
11132.

Zsolnay búzavirág mintás szívecske, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11×8 cm /
Zsolnay porcelain bowl

Rufpreis:
2 000 HUF

2 db Zsolnay tál" Hungária sorozat" és egy MZ német tál, jelzett, hibátlan,  d:19-24 cm
11133.

Rufpreis:
1 400 HUF

Zsolnay szószos tálak (2db), matricás, jelzett, hibátlan
11134.

Rufpreis:
1 400 HUF

Zsolnay virágmintás hamutartó tálka, hibátlan, jelzett, 12x8 cm
11135.

Rufpreis:
1 400 HUF

Hollóházi Szász Endre porcelánkép, szita,  hibátlan, jelzett 17x12 cm, bőr keretben 22x27 cm / Painted porcelain picture in leather frame
11136.

Rufpreis:
12 000 HUF

11137.

Rufpreis:
12 000 HUF

Hollóházi mokkás készlet, jelzett, apró lepattanás a cukortartón
11138.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hollóházi teás készlet, jelzett, hibátlan
11139.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Hollóházi porcelán virámintás ovális asztali dísztálka, baltás fiú, hibátlan, jelzett, 19x8 cm és 16 cm
11140.

Rufpreis:
800 HUF

Hollóházi porcelán asztali készlet, 4 db, hibátlan, jelzett
11141.

Rufpreis:
800 HUF

Hollóházi porcelán pingvin, hibátlan, jelzett, m: 24 cm
11142.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF