Porzellan Zahl der Lose: 73
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
936622
11143
219
Hollóházi márványmintás váza, hibátlan, jelzett, m: 31 cm 935591
11144
219
2 db Hollóházi bögre és egy kiöntő, m:11 cm, m:10 cm 918067
11145
219
Bán Mariann (1946-): Babás dobozka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:15 cm
937721
11146
219
Fischer Emil Császári és Királyi Szállító, Porcelángyáros jelzésű aranyozott kék-fehér tálkészlet: 10 db kistányér(egyiken hajszálrepedésekkel), 4 db nagytányér, 1 db szószos tál kanállal, jelzett 933688
11147
219
Aquincumi porcelán pipázó juhász, hibátlan, jelzett, m: 23 cm 933391
11148
219
Aquincumi mozgó fejű cica, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:8 cm
889793
11149
219
Witeg Abádszalók címeres tál, matricás, jelzett, hibátlan, 25×16 cm
903782
11150
219
Royal Vienna (Alt Wien) virágcsokor fiú, kézzel festett, apró lepattanásokkal, m:12 cm / Royal Vienna porcelain figue, small cracked
940365
11151
219
Unterweissbach Echt Kobalt kézzel festett porcelán asztali kínáló és hamutartó tál, hibátlan, jelzett, d: 10 cm; 24x14x6 cm
857318
11152
219
15000
920931
11153
219
Rosenthal Moliere attört tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, kopott, d:22,5 cm, m:7 cm
892588
11154
219
Turn életképes ékszertartó, matricás, jelzett, hibátlan, d:7,5 cm, m:4,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF