Porzellan

Zahl der Lose: 73

Hollóházi márványmintás váza, hibátlan, jelzett, m: 31 cm
11143.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db Hollóházi bögre és egy kiöntő, m:11 cm, m:10 cm
11144.

Rufpreis:
800 HUF

Bán Mariann (1946-): Babás dobozka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:15 cm
11145.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Fischer Emil Császári és Királyi Szállító, Porcelángyáros jelzésű aranyozott kék-fehér tálkészlet: 10 db kistányér(egyiken hajszálrepedésekkel), 4 db nagytányér, 1 db szószos tál kanállal, jelzett
11146.

Rufpreis:
10 000 HUF

Aquincumi porcelán pipázó juhász, hibátlan, jelzett, m: 23 cm
11147.

Rufpreis:
1 000 HUF

Aquincumi mozgó fejű cica, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:8 cm
11148.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Witeg Abádszalók címeres tál, matricás, jelzett, hibátlan, 25×16 cm
11149.

Rufpreis:
800 HUF

Royal Vienna (Alt Wien) virágcsokor fiú, kézzel festett, apró lepattanásokkal, m:12 cm / Royal Vienna porcelain figue, small cracked
11150.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Unterweissbach Echt Kobalt kézzel festett porcelán asztali kínáló és hamutartó tál, hibátlan, jelzett, d: 10 cm; 24x14x6 cm
11151.

Rufpreis:
2 400 HUF

11152.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Rosenthal Moliere attört tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, kopott, d:22,5 cm, m:7 cm
11153.

Rufpreis:
3 000 HUF

Turn életképes ékszertartó, matricás, jelzett, hibátlan, d:7,5 cm, m:4,5 cm
11154.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF