Porzellan Zahl der Lose: 73
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
933258
11167
219
Antik mosdó készlet (3db), kézzel festett, csak formaszámmal jelzett, hibátlan 937068
11168
219
Orosz porcelán táncos pár, az egyiken apró mázhibával, jelzett, m: 8 és 9 cm 937059
11169
219
Orosz porcelán bohóc kiskutyával, hibátlan, jelzett, m: 10 cm 837384
11170
219
Patikai fedeles tároló, "Ung. Simplex" felirattal, fehér mázzal, jelzett, máz hibákkal, m:26 cm, d:22 cm
538289
11171
219
923701
11172
219
Barack likőrös porcelán flaska, hibátlan, 19x12x5 cm 934376
11173
219
Cukortartó és kiöntő, kézzel festett, jelzés nélkül (csak sorszám), egyiken apró hajszálrepedés, m:12 és 13 cm 937089
11174
219
Orosz porcelán síelő gyerek, apró kopásnyomokkal, jelzett, m: 16 cm 898607
11175
219
Jelzett japán csésze, kézzel festett, apró csorba az alján, m:4 cm, d:9 cm 933682
11176
219
Porcelán táncoló gésa, hibátlan, jelzett, m: 15 cm
935724
11177
219
Kék virágmintás cica formájú porcelán kiöntő, hibátlan, jelzés nélkül, m: 17 cm 935763
11178
219
Mongol harcost mintázó porcelán italkiöntő kupakkal, hibátlan, m: 25 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF