Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 24

Alfred Brehm: Az állatok világa 9. Madarak II. Veréb-szerű madarak - Szalakóta-szerű madarak - Kakuk-szerű madarak - Líle-szerű madarak. Szerk. dr. Schenk Jakab. 53 színes és fekete műmellékleten 61 képpel. Bp., é.n., Gutenberg Könyvkiadóvállalat. Kiadói, aranyozott, egységes félbőr sorozatkötésben, jó állapotú
12938.

Rufpreis:
1 800 HUF

12939.

Rufpreis:
1 800 HUF

12940.

Rufpreis:
1 800 HUF

Magyar méneskönyv II. kötet 1919-1940 Bp. 1944 Budapesti Ügetőverseny Egyesület, 992p. Kiadói egészvászon kötésben.
12941.

Magyar méneskönyv II. kötet 1919-1940
Bp. 1944 Budapesti Ügetőverseny Egyesület, 992p. Kiadói egészvászon kötésben.

Rufpreis:
5 000 HUF

Bragg, Lawrence: Az elektromosság diadalútja. 31 melléklettel, 110 rajzzal. Bp., Dante. Kiadói félvászon kötés, védőborítóval, képekkel illusztrált, kopottas állapotban.
12942.

Rufpreis:
2 000 HUF

Oeser, Hans Ludwig: Wunder der großen und kleinen Welt. Ein Bildenwerk von den Formen und Kräften der Natur. Berlin, 1937, Deutsche Buch-Gemeinschaft. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, képekkel illusztrált, kopottas állapotban.
12943.

Rufpreis:
800 HUF

12944.

Rufpreis:
800 HUF

A család egészsége. Népszerű orvosi tájékoztató és tanácsadó. Szerk. Dr. Somogyi Béla. Szétnyitható bonctani táblával, 35 színes táblával, számos eredeti melléklettel és szövegközötti ábrával. Bp., (1928) Dante. (4. kiadás) Kiadói, aranyozott gerincű, félbőr kötésben (a gerinc félig levált, néhol ázás nyomai láthatók)
12945.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Hugonnai Vilma grófnő: A nő mint háziorvos I-II. kötet Az egészség ápolásának kézikönyve különös tekintettel a női- és gyermekbetegségekre valamint a szülészetre és gyermekápolásra. Dr. Fischer-Dückelmann Anna nyomán. Bp., 1907. Minerva. Festett egészvászon kötésben. Mindkét kötet gerince hibás
12946.

Hugonnai Vilma grófnő: A nő mint háziorvos I-II. kötet
Az egészség ápolásának kézikönyve különös tekintettel a női- és gyermekbetegségekre valamint a szülészetre és gyermekápolásra. Dr. Fischer-Dückelmann Anna nyomán. Bp., 1907. Minerva. Festett egészvászon kötésben. Mindkét kötet gerince hibás

Rufpreis:
2 000 HUF

dr. Hézser Aurél: Földrajz a gimnáziumok, reálgimnáziumok, és reáliskolák IV. osztálya számára. Bp., 1928. Kir. M. Egyetemi Nyomda. Félvászon kötésben, hétoldalt irredenta ábrával
12947.

Rufpreis:
1 400 HUF

12948.

Rufpreis:
4 000 HUF

Wilhelm Ostwald: Grundlinien der anorganischen Chemie. Zweite, verbesserte Auflage. mit 126 Textfiguren. Leipzig, 1904, Verlag von Wilhelm Engelmann. Kiadói egészvászon kötés, festett lapszélek, gerincnél kissé kopott, belül a kötéstábla borítója tépett, kopottas állapotban.
12949.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF