12949.
Beendet 216. Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
800 HUF
2,17 EUR, 2,50 USD
Wilhelm Ostwald: Grundlinien der anorganischen Chemie. Zweite, verbesserte Auflage. mit 126 Textfiguren. Leipzig, 1904, Verlag von Wilhelm Engelmann. Kiadói egészvászon kötés, festett lapszélek, gerincnél kissé kopott, belül a kötéstábla borítója tépett, kopottas állapotban.