Tétel

Rufpreis:

800 HUF
2,17 EUR, 2,50 USD

Beschreibung:

Wilhelm Ostwald: Grundlinien der anorganischen Chemie. Zweite, verbesserte Auflage. mit 126 Textfiguren. Leipzig, 1904, Verlag von Wilhelm Engelmann. Kiadói egészvászon kötés, festett lapszélek, gerincnél kissé kopott, belül a kötéstábla borítója tépett, kopottas állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván