Hübner, Johann: Curieuses und reales Natur-, Kunst-, Berg-, Gewerck- und Handlungs-Lexicon, Darinne nicht nur die in der Physic, Medicin, Botanic, Chymie, Anatomie, Chirugie und Apothecker-Kunst (...) gebräuchliche Termini technici oder Kunst-Wörter, nach Alphabetischer Ordnung ausführlich beschrieben werden... Leipzig, 1762. Gleditsch. Megviselt egészbőr kötésben / In damaged full leather binding
Csurik János és Buthy János: A lokomobil-gőzkazánfűtő és gőzgépkezelő. Kazánfűtők, gépkezelők, géptulajdonosok és vizsgázók részére. Ötödik kiadás 497 kérdés-felelet. 104 ábra. Szeged, 1943. Szent-István-Társulat (Kőnig Salamon ny.) 170 p. Egy lap sérült.
Magyar Ferenc: A Traktor ismertetése, kezelése és javítása kezdök, valamint szakemberek számára. 40 ábrával és 4 táblázattal. Szeged, cca 1940. Szerzői. 136p.
A Magyar Fotogrammetriai Társaság évkönyve. I-IV. évfolyam. 1931-1932. Összell. Rédey István. Bp. 1931-1932. M. Kir. Állami Térképészet. 147 l. 65 l. Kiadói papírkötésben
Dr. Eichhorst Hermann: Az egészséges és a beteg szív egészségtana. Az Egészségápolás Könyvtára. Budapest, Légrády Testvérek. 18 képpel, vászon kötés, jó állapotú
Richard, J.: Oczeánográfia Ford.: Pécsi Albert Bp. 1912. Kir. M. Termtud. Társ. 576 p. 344 képpel és ábrával. Kiadói, illusztrált, aranyozott Gottermayer egészvászon sorozatkötésben. Hátulján foltos.