Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 17

12901.

Rufpreis:
10 000 HUF

A M. Kir. Budapesti 1. Honvédhuszárezred és M. Kir. 1. Népfelkelő Huszárosztály története 1869-1918. Kiadja: Az ezred emlékbizottsága. 678 képpel és 68 színes vázlattal. Bp., 1927, Stádium Sajtóvállalat. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, gerincnél szakadt, képekkel illusztrált, 251-256-ig és 519-562-ig fénymásolt lapokkal pótolt, viseltes állapotban.
12902.

Rufpreis:
5 000 HUF

March, Peter R.: Warplanes a hundred years of military aviation. London, 2000, Cassell & Co. Fotókkal gazdagon illusztrált, kiadói kartonált kötés, védőborítóval, jó állapotban.
12903.

Rufpreis:
1 000 HUF

12904.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herczeg Géza: Avanti... Képek az olasz harctérről Bp. 1916. Athenaeum. 208 p. Kiadói, színes, Feiks Jenő rajzával illusztrált, kissé megviselt karton kötésben
12905.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

12906.

Rufpreis:
6 000 HUF

A magyar királyi Bólyai honvéd műszaki akadémia évkönyve 1942-43.
12907.

Rufpreis:
1 600 HUF

12908.

Rufpreis:
1 600 HUF

Az ifjú-levente szolgálata. A Leventék Országos Parancsnoksága kiadványa. Bp., 1942, Athenaeum. 326p. 219 szövegközti ábrával. Első borító nélkül
12909.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bak Mihály: Orvosok - sebesültek. Kórházvonaton a Dontól - Dunáig. Budapest, 1987.
12910.

Rufpreis:
800 HUF

Csonkaréti Károly: Hadihajók a Dunán. Bp., 1980. Zrínyi
12911.

Rufpreis:
800 HUF

12912.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF