Tétel

Rufpreis:

5 000 HUF

Beschreibung:

A M. Kir. Budapesti 1. Honvédhuszárezred és M. Kir. 1. Népfelkelő Huszárosztály története 1869-1918. Kiadja: Az ezred emlékbizottsága. 678 képpel és 68 színes vázlattal. Bp., 1927, Stádium Sajtóvállalat. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, gerincnél szakadt, képekkel illusztrált, 251-256-ig és 519-562-ig fénymásolt lapokkal pótolt, viseltes állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : németh_andrea