Lengyel katonai viseletek könyve-Zolnierz polski, Ubiór uzbrojenie i oporzadzenie od wieku xi do 1965 roku. Od 1939 do 1965 roku. Warszawa, 1965, Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, képekkel gazdagon illusztrált, kopottas állapotban / Book of Polish military costumes, full linen binding
Tolnai - A világháború története II. kötet 1914-16, Budapest, Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. kiadásában, több száz képpel, térképekkel, megkímélt állapotban
Pataky Iván-Rozsos László-Sárhidai Gyula: Légi háború Magyarország felett I-II. Debrecen, 1992, Zrínyi Kiadó. Képekkel illusztrált, kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban.
Fejes Sándor: Huszárok Pápán sorozatának 3 kiadványa (A Pápai Magyar Királyi Honvéd Huszárosztály története 1921-1939; Pápa város katonatörténete 1400-1867; A Magyar Királyi 7. Honvéd Huszárezred története a dokumentumok tükrében 1874-1920). Kiadói papírkötés, jó állapotban.