Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 44

M. Valerii Martialis: Epigrammatum Libros XIV. Tyrnaviae, 1739. Typ. Academicis Socieatatis Jesu. Korabeli, szétvált egészbőr kötésben / in damaged leather binding 1040p. + index
12892.

M. Valerii Martialis: Epigrammatum Libros XIV.
Tyrnaviae, 1739. Typ. Academicis Socieatatis Jesu. Korabeli, szétvált egészbőr kötésben / in damaged leather binding 1040p. + index

Rufpreis:
4 000 HUF

12893.

Rufpreis:
1 800 HUF

Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. Bécs és Alsó-Ausztria. Budapest, 1888, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Kissé szakadozott, Gottermayer féle egészvászon kötésben, márványozott lapszélekkel
12894.

Rufpreis:
6 000 HUF

12895.

Eötvös József: Magyarország 1514-ben
I–III. kötet teljes! Harmadik kiadás. Budapest, 1892. Ráth Mór (Athenaeum ny.) 301 p.; 331 p.; 282 p. A három kötet aranyozott és festett egészvászon-kötésben, körben aranymetszéssel. KIssé kopott. Könyvtári duplum

Rufpreis:
6 000 HUF

12896.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

12897.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

12898.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

12900.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF