Bücher: Ausgeben der Geographische Gesellschaft

Zahl der Lose: 26

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Keöpe Viktor - Cejlon, az Éden szigete aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp. jó állapotban
13038.

Rufpreis:
2 800 HUF

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Cholnoky Jenő: A Földközi-tenger. 65 képpel és 29 ábrával. Bp., [1939], Franklin Társulat. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban, a gerince kopottas, az elején a belső kötés meglazult.
13039.

Rufpreis:
2 400 HUF

Waddel L. Austine: A rejtelmes Lhassza és az 1903-1904. évi angol katonai expedíció története. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., 1910, Lamper R. Kk. (Wodianer F. és Fiai). Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, a gerince sérült, kissé kopottas, 28 szövegképpel és 48 műmelléklettel.
13040.

Rufpreis:
5 000 HUF

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Baktay Ervin: Királyfiak földjén (Rádzsputána és Gudzsarát). 60 képpel és 1 térképpel. [Bp., 1939], Franklin Társulat. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
13041.

Rufpreis:
2 000 HUF

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Etherton, P. T.: A Mount Everest átrepülése. 43 képpel. Bp., [1935], Franklin Társulat. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban, a gerince erősen kopottas.
13042.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Scott, Robert F.: Angolok a déli sarkvidéken. Ford. Halász Gyula. 75 képpel, térképpel.  Bp., 1911, Lampel R. Könyvkereskedése, 1. kiad. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
13043.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Chun Károly: Mélytengerek világa. 73 képpel és 15 melléklettel. Bp., [1902], Lampel R. Könyvkereskedése, 1. kiad. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
13044.

Rufpreis:
3 000 HUF

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Austine, Waddell L.: A rejtelmes Lhassza és az 1903-1904. évi angol katonai ekszpedició története. Bp., 1910, Lampel R. Könyvkereskedése, 1. kiad. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
13045.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Baktay Ervin: Királyfiak földjén (Rádzsputána és Gudzsarát). 60 képpel és 1 térképpel. [Bp., 1939], Franklin Társulat. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban, a margók helyenként kicsit kopottasak.
13046.

Rufpreis:
2 000 HUF

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Cholnoky Jenő: A sárkányok országából I-II. köt. 164 képpel és 1 térképpel. Bp., [1935], Franklin Társulat. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
13047.

Rufpreis:
2 000 HUF

13048.

Rufpreis:
5 000 HUF

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Festetics Rudolf gróf: Emberevők között. 55 képpel és 1 térképpel. Bp., é. n., Lampel R. Könykereskedése. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
13049.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF