Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Cholnoky Jenő: A Földközi-tenger. 65 képpel és 29 ábrával. Bp., [1939], Franklin Társulat. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban, a gerince kopottas, az elején a belső kötés meglazult.