Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Up de Graff, F. W.: Az Amazonasz őserdeiben. 58 képpel, térképpel. Bp., é. n., Lampel R. Könyvkiadóvállalata. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Sven Hedin: A vándorló tó. 54 képpel, 1 térképpel. Bp., é. n., Franklin Társulat. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban, a gerince kicsit kopottas.
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Almásy László: Az ismeretlen Szahara. 94 képmelléklettel, térképpel. Bp., [1934], Franklin Társulat. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban, a gerince kicsit kopottas.
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Hedin, Sven: Pekingtől Moszkváig. Bp., [1925], Franklin Társulat. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban, a lapok élei enyhén foltosak.
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Tucci, G.; Ghersi, E.: Kincses Tibet. Az 1933. évi Tucci-féle nyugat-tibeti tudományos kutatóút krónikája. 62 képpel. Bp., 1937, Franklin Társulat. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban, a gerince kicsit kopottas.
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Cholnoky Jenő: Égen, földön. Földrajzi értekezések. Bp., é. n., Franklin Társulat. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban, a gerince kicsit kopottas.
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Keöpe Viktor: Titokzatos Kína. 59 képpel és 8 térképpel. Bp., [1937], Franklin Társulat. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Hedin, Sven: Ma Csung-Jin menekülése. 67 képpel. Bp., [1937], Franklin Társulat. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban, a gerinc kopottas.
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: De Agostini, Alberto M.: Tíz esztendő a Tűzföldön. 100 képpel. Bp., é. n., Lampel R. Könyvkiadóvállalata. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Up de Graff, F. W.: Az Amazonasz őserdeiben. 58 képpel, térképpel. Bp., é. n., Lampel R. Könyvkiadóvállalata. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban, a gerinc kicsit kopottas.
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Pfizenmayer, E. W.: Kelet-Szibíria ősvilága és ősnépei. 82 képpel és 1 térképpel. Bp., é. n., Lampel R. Könyvkiadóvállalata. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban, a gerinc kicsit kopott.