Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: De Agostini, Alberto M.: Tíz esztendő a Tűzföldön. 100 képpel. Bp., é. n., Lampel R. Könyvkiadóvállalata. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.