Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Festetics Rudolf gróf: Emberevők ... https://www.darabanth.com/de/216-Fernauktion/216.0/Andere-Sammelgebiete/Bucher-Ausgeben-der-Geographische-Gesellschaft~400044/Magyar-Foldrajzi-Tarsasag-Konyvtara-Festetics-Rudolf-grof-Emberevok-kozott-55-keppel-e~II916555
916555
13049
216
Books: Issues of the Geographic Association
Rufpreis:
3 600 HUF 9,76 EUR , 11,25 USD
Beschreibung: Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Festetics Rudolf gróf: Emberevők között. 55 képpel és 1 térképpel. Bp., é. n., Lampel R. Könykereskedése. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
: grózer_virág