Porzellan

Zahl der Lose: 100

Zsolnay leveses tál, modern díszítéssel, matricás, jelzett, restaurált, 33×24 cm
11131.

Rufpreis:
1 600 HUF

Zsolnay Pompadour mintás gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, kopott, viaszos/ Zsolnay cake set
11132.

Rufpreis:
1 800 HUF

Zsolnay virágmintás hamutartó tálka, hibátlan, jelzett, 12x8 cm
11133.

Rufpreis:
1 400 HUF

Zsolnay búzavirág mintás kis tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 12 cm
11134.

Rufpreis:
800 HUF

Zsolnay kutya, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:12 cm
11135.

Rufpreis:
1 600 HUF

Zsolnay spániel, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:11 cm
11136.

Rufpreis:
1 600 HUF

Zsolnay vizsla, kézzel festett, hibátlan, jelzett, h:18 cm, m:16 cm
11137.

Rufpreis:
2 000 HUF
15

Zsolnay virágmintás váza, kézzel festett, jelzett, mini hajszálrepedéssel, m:26 cm
11138.

Rufpreis:
1 000 HUF
20

Zsolnay virágmintás váza, kézzel festett, jelzett, mini máz alatti repedéssel, m:26 cm
11139.

Rufpreis:
1 000 HUF
15

Zsolnay vakarózó kutya, kézzel festett, jelzett, nagyon apró lepattanás, m:8 cm
11140.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zsolnay kis váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:11 cm
11141.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay virág mintás kis váza és kis kaspó, kézzel festett, m:11,5 cm, d:12 cm
11142.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF