Porzellan Zahl der Lose: 100
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
900012
11106
215
9500
Herendi Eton mintás süteményes készlet, kézzel festett, jelzett (tanuló), hibátlan, d:16,5 cm, d:28 cm 902095
11108
215
Herendi Maugsch vizsla, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:18, h:23 cm / Herend Maugsch dog, perfect condition 874509
11109
215
Herendi fekvő kutya, fehér mázas, jelzett (mélynyomás), hibátlan, m:16 cm, h:28 cm
871252
11110
215
Herendi virágszirmos gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:12 cm, m:5 cm
787683
11111
215
Herendi Déryné, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:21 cm /Herend Mrs.Dery porcelain figure, hand painted, perfect condition 822569
11112
215
Herendi Viktória mintás falióra, kézzel festett, jelzett, hibátlan, quartz szerkezettel, d:27,5 cm / Herend handpainted chinaware clock 781749
11113
215
28000
Herendi Turul madár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:33 cm / Herend Turul bird, perfect condition 785552
11114
215
22000
Herendi táncoló juhász, kézzel festett, jelzett, hibátlan / Herend dancing shepard m:30 cm 884812
11115
215
Herendi OTP-és tálka, kézzel festett, hibátlan, jelzett, ritka, 11×8 cm
904044
11116
215
Herendi virágmintás porcelán váza, hibátlan, jelzett, m: 15 cm 904023
11117
215
Herendi pillangó mintás kézzel festett porcelán tálka, hibátlan(kopásnyomokkal), jelzett, 26x20 cm 904011
11118
215
Herendi Viktória mintás kézzel festett porcelán tálka, hibátlan, jelzett, d: 11 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF