Porzellan

Zahl der Lose: 100

Herendi Eton mintás süteményes készlet, kézzel festett, jelzett (tanuló), hibátlan, d:16,5 cm, d:28 cm
11106.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Herendi Maugsch vizsla, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:18, h:23 cm / Herend Maugsch dog, perfect condition
11108.

Rufpreis:
8 000 HUF
13

Herendi fekvő kutya, fehér mázas, jelzett (mélynyomás), hibátlan, m:16 cm, h:28 cm
11109.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi virágszirmos gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:12 cm, m:5 cm
11110.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi Déryné, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:21 cm /Herend Mrs.Dery porcelain figure, hand painted, perfect condition
11111.

Rufpreis:
12 000 HUF

Herendi Viktória mintás falióra, kézzel festett, jelzett, hibátlan, quartz szerkezettel, d:27,5 cm /  Herend handpainted chinaware clock
11112.

Herendi Viktória mintás falióra, kézzel festett, jelzett, hibátlan, quartz szerkezettel, d:27,5 cm /
Herend handpainted chinaware clock

Rufpreis:
12 000 HUF

Herendi Turul madár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:33 cm / Herend Turul bird, perfect condition
11113.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Herendi táncoló juhász, kézzel festett, jelzett, hibátlan / Herend dancing shepard m:30 cm
11114.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Herendi OTP-és tálka, kézzel festett, hibátlan, jelzett, ritka, 11×8 cm
11115.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi virágmintás porcelán váza, hibátlan, jelzett, m: 15 cm
11116.

Rufpreis:
3 000 HUF
9

Herendi pillangó mintás kézzel festett porcelán tálka, hibátlan(kopásnyomokkal), jelzett, 26x20 cm
11117.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi Viktória mintás kézzel festett porcelán tálka, hibátlan, jelzett, d: 11 cm
11118.

Rufpreis:
1 400 HUF
10

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF