Porzellan Zahl der Lose: 100
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
904005
11119
215
Herendi Viktória mintás porcelán áttört kosárka, hibátlan, jelzett, 10x7x3 cm 904951
11120
215
Herendi virágmintás kézzel festett porcelán mini váza fedéllel, hibátlan, jelzett, m: 10 cm 908264
11121
215
Herendi virágos bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:11 cm, m:5 cm 902056
11122
215
Herendi csésze, kézzel festett, jelzett (koronás), hibátlan, m:5 cm, d:8 cm 902115
11123
215
Herendi Viktória mintás áttört kosár, kézzel festett jelzett, hibátlan, d:12,5 cm, m:4,5 cm 906726
11124
215
Herendi Viktória mintás porcelán asztali dísztálka, hibátlan, jelzett, m: 3,5 cm, d: 8 cm 839928
11125
215
Herendi porcelán madár, pici kopással, m:7 cm, h:8,5 cm 904644
11126
215
55000
Zsolnay Pompadour készlet (6 szem.), kézzel festett, jelzett, hibátlan, összese:24 db 857821
11127
215
26000
Zsolnay perzsa mintás kaspó, kézzel festett, jelzett (TJM), hibátlan, m:12 cm, d:12 cm 906167
11128
215
Zsolnay virág mintás falióra, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:25,5 cm 905123
11129
215
Zsolnay búgócsigával játszó gyerek. kézzel festett, jelzett (Sinkó), hibátlan, 13×15 cm/ Handpainted Zsolnay chinaware figure in flawless condition 904743
11130
215
9500
Zsolnay Pompadour süteményes készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan, összese:7 db Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF