Porzellan

Zahl der Lose: 100

Herendi Viktória mintás porcelán áttört kosárka, hibátlan, jelzett, 10x7x3 cm
11119.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
9

Herendi virágmintás kézzel festett porcelán mini váza fedéllel, hibátlan, jelzett, m: 10 cm
11120.

Rufpreis:
800 HUF
13

Herendi virágos bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:11 cm, m:5 cm
11121.

Rufpreis:
2 400 HUF
14

Herendi csésze, kézzel festett, jelzett (koronás), hibátlan, m:5 cm, d:8 cm
11122.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herendi Viktória mintás áttört kosár, kézzel festett jelzett, hibátlan, d:12,5 cm, m:4,5 cm
11123.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herendi Viktória mintás porcelán asztali dísztálka, hibátlan, jelzett, m: 3,5 cm, d: 8 cm
11124.

Rufpreis:
1 000 HUF

Herendi porcelán madár, pici kopással, m:7 cm, h:8,5 cm
11125.

Rufpreis:
800 HUF

Zsolnay Pompadour készlet (6 szem.), kézzel festett, jelzett, hibátlan, összese:24 db
11126.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Zsolnay perzsa mintás kaspó, kézzel festett, jelzett (TJM), hibátlan, m:12 cm, d:12 cm
11127.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Zsolnay virág mintás falióra, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:25,5 cm
11128.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zsolnay búgócsigával játszó gyerek. kézzel festett, jelzett (Sinkó), hibátlan, 13×15 cm/ Handpainted Zsolnay chinaware figure in flawless condition
11129.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay Pompadour süteményes készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan, összese:7 db
11130.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF