Porzellan Zahl der Lose: 100
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
908189
11094
215
9500
Herendi Indiai kosár mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:23,5 cm 631332
11095
215
Herendi fehér mázas hiányos étkészlet, jelzett formába nyomott Herend és a formaszámok, 7db lapostányér, nagy tálak, kínálótál, kagyló tálkák, összesen: 14 db/ Herend incomplete set total: 14 p. 908192
11096
215
Herendi virág mintás nagy kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:20 cm d:24 cm 906087
11097
215
Herendi Lenin büszt, fehér mázas, jelzett (csak mélynyomás), feje piszkos, m:16 cm 901727
11098
215
14000
Herendi Bartók mellszobor, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:29 cm
901750
11099
215
Herendi Erkel Ferenc mellszobor, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:22,5 cm
901752
11100
215
Herendi Széchenyi büszt, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:21 cm
901753
11101
215
Herendi Kossuth mellszobor, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:21 cm
901754
11102
215
Herendi Wagner mellszobor, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:22 cm
902113
11103
215
Herendi Viktória mintás ékszeres doboz, kézzel festett jelzett, hibátlan, d:7,5 cm ,m:5 cm 902168
11104
215
4800
Herendi Viktória mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14,5 cm /Herend porcelain hand-painted Victoria vase 902375
11105
215
5500
Címeres antik herendi tányér (2db), kézzel festett, jelzett, hibátlan, kopott, d:21 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF