Porzellan

Zahl der Lose: 100

Herendi Indiai kosár mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:23,5 cm
11094.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Herendi fehér mázas hiányos étkészlet, jelzett formába nyomott Herend és a formaszámok, 7db lapostányér, nagy tálak, kínálótál, kagyló tálkák, összesen: 14 db/ Herend incomplete set total: 14 p.
11095.

Rufpreis:
12 000 HUF

Herendi virág mintás nagy kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:20 cm d:24 cm
11096.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi Lenin büszt, fehér mázas, jelzett (csak mélynyomás), feje piszkos, m:16 cm
11097.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi Bartók mellszobor, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:29 cm
11098.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Herendi Erkel Ferenc mellszobor, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:22,5 cm
11099.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi Széchenyi büszt, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:21 cm
11100.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi Kossuth mellszobor, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:21 cm
11101.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi Wagner mellszobor, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:22 cm
11102.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi Viktória mintás ékszeres doboz, kézzel festett jelzett, hibátlan, d:7,5 cm ,m:5 cm
11103.

Rufpreis:
2 000 HUF
16

Herendi Viktória mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14,5 cm /Herend porcelain hand-painted Victoria vase
11104.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Címeres antik herendi tányér (2db), kézzel festett, jelzett, hibátlan, kopott, d:21 cm
11105.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF