Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 253
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
900367
10132
215
28000
Ónodi jelzéssel: Dunakanyar. Olaj, karton, jelzett, keretben, 32×42 cm 791226
10133
215
906321
10134
215
Pállya Celesztin (1864-1948): Női fej. Olaj, fa, jelzett, üvegezett keretben, 14×12 cm 910391
10135
215
9500
Szöllősy jelzéssel: Balerina. Olaj, vászon, antik hibás keretben 80×60 cm 697320
10136
215
Joe A. Pecsenke (1942-1989): Commedia dell'arte XVII-B. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 40×30 cm
850207
10137
215
Perger Dénes: Ősz. Színezett litógráfia, papír, számozott, jelzett, 26,5×40 cm
758057
10138
215
907573
10139
215
Pogány jelzéssel: Tűzfal. Pasztell, papír, üvegezett keretben 38×29 cm 908020
10141
215
Prihoda István (1891-1965): Férfi portré. Rézkarc, papír, jelzett, 28×19 cm 900745
10142
215
Pull jelzéssel: Asztali csendélet. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 48×31 cm 880757
10143
215
Hans Ranzoni (1896-1991): 2 Ex libris, rézkarc, papír, egyik jelzett a karcon, 4×4 cm 902383
10144
215
Raycsehmo jelzéssel: Téli erdő erdészlakkal. Olaj, fa tábla, 32×50 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF