Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 253

Molnos Zoltán: Férfi fej. Olaj, vászon, 52×32 cm
10120.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Molnos Zoltán: Gyertyaláng. Olaj, vászon, keretben, 39×24 cm
10121.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
19

Murányi jelzéssel: Hazatérő család. Olaj, karton, keretben, 20×25 cm
10122.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Murányi jelzéssel: Vitorlás a sziklánál . Olaj, karton, keretben, 20×25 cm
10123.

Rufpreis:
6 000 HUF

Metzly jelzéssel: A Grimmensteini szanatórium majorja. Akvarell, papír, üvegezett keretben 14×20 cm
10124.

Rufpreis:
4 000 HUF

Nagy Előd (1942-): Házak a dombok között. Olaj, vászon, jelzett, 90×100 cm
10125.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Nagy Horváth jelzéssel: Juhász a kutyákkal. Olaj, karton, keretben, 32×27 cm
10126.

Rufpreis:
2 000 HUF

Cs. Németh Miklós (1934-2012): Női akt. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 58×20 cm
10127.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Németh Miklós (1934-2012): Bohóc. Vízfesték, papír, üvegezett keretben, 30x46 cm
10128.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Németh Miklós (1934-2012): Maszk. Vízfesték, papír, üvegezett keretben, 40x31 cm
10129.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Nógrádi jelzéssel: Sopron, Kecskés templom. Akvarell, papír, 38×26 cm
10130.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ogirumurh jelzéssel: Mongólia. Akvarell, papír, gyűrött, 49×62 cm
10131.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF