Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 253
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
907045
10120
215
3800
Molnos Zoltán: Férfi fej. Olaj, vászon, 52×32 cm 907047
10121
215
3800
Molnos Zoltán: Gyertyaláng. Olaj, vászon, keretben, 39×24 cm 902842
10122
215
4800
Murányi jelzéssel: Hazatérő család. Olaj, karton, keretben, 20×25 cm 902863
10123
215
Murányi jelzéssel: Vitorlás a sziklánál . Olaj, karton, keretben, 20×25 cm
879630
10124
215
Metzly jelzéssel: A Grimmensteini szanatórium majorja. Akvarell, papír, üvegezett keretben 14×20 cm
905620
10125
215
Nagy Előd (1942-): Házak a dombok között. Olaj, vászon, jelzett, 90×100 cm 884531
10126
215
Nagy Horváth jelzéssel: Juhász a kutyákkal. Olaj, karton, keretben, 32×27 cm
900365
10127
215
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Női akt. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 58×20 cm
866053
10128
215
14000
Németh Miklós (1934-2012): Bohóc. Vízfesték, papír, üvegezett keretben, 30x46 cm
866048
10129
215
14000
Németh Miklós (1934-2012): Maszk. Vízfesték, papír, üvegezett keretben, 40x31 cm
908023
10130
215
Nógrádi jelzéssel: Sopron, Kecskés templom. Akvarell, papír, 38×26 cm 902397
10131
215
Ogirumurh jelzéssel: Mongólia. Akvarell, papír, gyűrött, 49×62 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF